Абітурієнти шокували своїми "знаннями" (відео)

Жоден не знав столицю Бельгії, а першим президентом України назвали Брежнєва

Абітурієнти шокували своїми "знаннями" (відео)

Випускники шокували своїми "знаннями": жоден не знав столицю Бельгії, а першим президентом України назвали Брежнєва. Відео: www.fakty.ictv.ua.


28.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Ні це якраз не абітурієнти шокували своїми знаннями, а ЗНО шокувало своїми результатакми по українській мові та літературі, а також по математиці! Я, наприклад, навчалась у школі м. Житомир і по українській мові отримала 123,5 бали і при wmjve займалась з вчителем. Я в шоці!!! Куди мені тепер поступати?
Олег
Для Олена:Хто тобі винен, що ти нічого не вчила за усі роки навчання? Не потрібно звинувачувати вчителів і школу, а тим більше і результати ЗНО... Звинувачуй себе, і тільки СЕБЕ, в тому що ти така тупа і просереш ще 1 рік...
Максим Красіков
Для Олена: На апеляцию бы подала, так уже поздно
Den
Шо тебе там шокувало? З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!! Ззззз
Коментувати
Артем
Зато все хотят стать депутатами! Мы все будущие европейцы)))
Абітурієнт
А я завжди вважала, що людина має бути всебічно розвиненою. Класичні університети вимагають знань не тільки з профільних предметів, але з допоміжних (філологи вчать політологію, медицину та програмування, наприклад). Звісно, "нещасні абітурієнти" не винні в тому, що підписання Асоціації "Україна-ЄС" відбулося саме в столиці Бельгії - Брюсселі, а математика нагадала про себе в той час, коли людина навіть і не підозрювала. Погодьтесь, якби відео знімали біля КНУ імені Т. Шевченка - воно вийшло зовсім іншим, сповненим надії та сяйва "найкращих студентів країни". Отже, по-перше, треба висвітлювати як погані, так і добрі сторони кожної ситуації; по-друге, не треба робити висновки тільки з малої кількості фактів (згадаймо умови проведення наукового дослідження); по-третє, треба бути всебічно розвиненою особистістю та гарно вчитися, бо кожен повинен знайти своє місце. І останнє - не заважайте абітурієнтам спокійно складати тестування та відпочивати, їм ще вступати до ВНЗ. Всім успіху!
іра
Якщо ці діти тупі , ну то любі журналісти раз ви такі умні то давайте рік напряжно учіться над атестатом а потім це піде все у задницю бо бали зменшили а після випуску ти не йдеш гуляти а вчити ви знаєте як голова кожен божий день боліла і це ви питаєте завдання у дітей котрі тільки що вишли із приміщення де писали ЗНО я була не в стані навіть згадати елементарщину бо була замущена як мої однолітки на цьому відео!!!!!!!!!!!!!!!!!!! захарили думаєте зно це так легко ви журналюгі я б побачила що ви скажете про закони архімеда ньютона і процитуйте мені Франка або розкажіть про ляльковий дім ібсена!!!!!!!!! нет незнає бо скажете що вчилися бо зна коли якщо вас запитати з переполоху такі ж самі легкі завадання то канешно ви так само збєтеся!!!!!!!!!!!!!!! А хлопець що сказав про Грушевського маладца!! томущо ви не уточнили якого!!!!!! І канешно дома сидячі за компютером легко відповідати на дурнуваті питання але коли ти в стресі то результат очевидний!!!!!!!!!!
Елена Мизина
Для іра: Вибачте, нехай процитувати отак зразу дійсно складно, але не відповісти 9^2 це вже взагалі...
лика
И не знаты про ньютона це Пздец
amma
Для іра:Одразу видно дитину яка старалася на атестат!)))ці зубрилки, плакси, та випрошувачі оцінок несуть себе вище всіх. А ось коли відповісти на просте запитання-то все скидають на хвилювання
Коментувати
Елена Мизина
Оце дибіли... Я такого ще не бачила...В мене сестра в 5 класі знає, скільки буде 9^2.... Я сама абітурієнтка, звісно що перед/після ЗНО дуже хвилюєшся, але не відповісти на такі запитання... Це просто ШОК....
Богдан
Це стид.Навіщо ходити до школи.І ЯКЕ МАЙБУТНЄ МОЖЕ БУТИ ВНАШОЇ ДЕРЖАВИ.
Віталій
Так, це взагалі казна що! Нічого не знають! Щодо мене - в такому ступорі виходжу після ЗНО, що ледве пам’ятаю, як мене звати. Але в такому випадку я б і не став нічого коментувати та відповідати на питання журналістів - бо знав би, що можу виглядати дурником.
Абитуриент
Первый президент Украины был Грушевский, а первый президент независимой Украины был Кравчук!
Абітурієнтка
Для чого "попускати" дітей, які, як видно, тільки що вийшли з зно, а в голові лише те, що на зно і готував? Тут біологія, світова, а ти їм столицю Бельгії, ага, звісно. Піар каналу за таке "чудове сенсаційне розслідування"? Я відмінниця і те ж саме зно по 190+ і то могла заплутатись після нервотрьопки у деяких питаннях. -100500 цим журналюгам до карми!
Владимир
Для Абітурієнтка: Ну блин 9 в квадрате =18 или Брежнев первый президент Украины это пи**ец
іра
коли ти виходиш після ЗНО ти не думаєш про 9 в квадраті!!!!!!!!!!!!!!!!!!! моя голова була забита іншим, ці діти в стресі, канешно сидіти дома і вирішувати дурнуваті завдання легко
Абітурієнт-2013
Шановні, ЗНО не показує знання настільки, наскільки ти справді знаєш. Можна написати ЗНО на 190+, але розмовляти суржиком і не знати звичайних правил ведення бесіди. Столиці європейських держав вивчила у 6-му класі, досі пам’ятаю як назви, так і прапори, національні мови та валюти (географію не складала), рахую без допоміжних засобів та знаю принципи роботи BIOS, ОС інш. (математику не складала, інформатику ще не вигадали), вивчаю понад 3 іноземні мови. І я не плачу, що голова болить та постійна напруга. Дурнуваті речі - це сподіватися на те, що "пощастить" і ми вступимо до ВНЗ, вивчити лише перелік того, що буде на тестуванні (такі переліки надає сам УЦОЯО) та жалітися на журналістів (це робота людини, якій потрібна заробітна плата і це треба враховувати).
Коментувати
Геннадий
Реальные дети. Реальные знания. Главное, чтобы они хорошо профессию освоили. Хотя на медицине уже аукнулось. Да и в других областях, но пока не так заметно.
Альбус Дамблдор
Із тисячі дітей, яких опитали, обрайли найтупіших і показують ось це на усю країну.
мила
Для Альбус Дамблдор: а вы думаете, их мало? сколько хотите. их и не в стрессоввой ситуации что-нибудь спроси-ноль. в 10 классе не знают, что такое подлежащее и сказуемое. и еще страшно возмущаются, когда удивляешься, мягко говоря.
Коментувати
lawliett
Виноваты не дети, а школьная программа. Подавайте людям материал так, чтобы потом не возникало вопросов. А то даются в школах 2 урока украинской литературы, и непонятно зачем 4 информатики, а потом хотят, чтобы им наизусть Шевченка цитировали.
amma
Для lawliett: Такі прості речі повинен знати кожен.Якщо дитина просто даун, то не слід валити все як завжди на школу
lawliett
Даун? Это генетическая болезнь, так что не стоит сюда это ввязывать. Хорошо, тогда представим другую ситуацию! Вы напряжены, ожидаете тестов, или же выходите после ЗНО, и тут к вам подлетают люди с камерой и спрашиваю столицу Бельгии и цитировать Шевченка. Процитируете? Сомневаюсь, единицы это смогут. Легче всего опросить 100 человек и из этих ста выделить именно тех, кто не смог правильно ответить, а потом показывать это на всю страну и говорить, какие же дети у нас тупые. И никто не взваливает всё на школу, а на систему образования, а она в нашей стране дурацкая, т.к. школа не в состоянии научить тому, что есть в ЗНО. Так что валить всё на детей тоже не выход, нужно находить те методы подачи школьного материала, чтобы потом не было таких сюрпризов.
amma
Для lawliett: Ви думаєте що вони знали більше перед ЗНо?Скільки чую про хвилювання та інщу херню!!Завжди легко валити все на це!чому я погано написав зно?-Бо я хвилювався...або ж тест був дуже важкий!!-Мене не вчили в школі... так говорять дауни та плакси
Коментувати
Настя
Перщий президент України був Грушевський!
Эмма
Для Настя: первым президентом был Кравук
Владимир
Первым президентом Украины был Грушевский,а первым президентом независимой Украины был Кравчук.
рома
коли грушевський був не було україни
Коментувати
иллин
мене треба було спитати
Абитуриентка
Оо.не брежнев разве???
Ирина
Для Абитуриентка: Леонид Кравчук (1991-1993 гг.)
учитель харківщина
неправильно: до 1994 року
учитель
Да ви не поняли. Абитуриентка просто постебалась над тупостью некоторих випускников.
Коментувати