Визначено результати ЗНО з фізики

Результати тестування з фізики розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з фізики

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання  абітурієнтів з фізики.

Тестування з фізики відбулося у середу 18 червня. Для участі у ЗНО з фізики було зареєстровано понад 66 тисяч абітурієнтів. Участь в основній сесії тестування, зважаючи на ситуацію в регіоні, не брали абітурієнти з Донецької та Луганської областей. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 89,1 % від загальної кількості зареєстрованих.

Тест з фізики містив 34 тестових завдання, за правильне виконання яких можна було отримати 56 тестових балів. Тестові роботи всіх учасників тестування з фізики розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування з фізики має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 01 липня 2014 року включно.

Необхідно зазначити, що одне із завдань тесту ЗНО з фізики матиме 2 правильні відповіді.

Зокрема, предметна фахова комісія з фізики прийняла рішення щодо двох правильних відповідей на наступне завдання: "Установіть відповідність між назвою процесу (1–4), що відбувається з ідеальним газом незмінної маси, та записом першого закону термодинаміки для цього процесу (А–Д), де Q – кількість теплоти, надана газу, А – робота над газом, ∆U – зміна внутрішньої енергії".

За рішенням предметної фахової комісії, окрім оприлюдненої відповіді: "адіабатний процес – ∆U+A=0" уважатиметься правильним ще й варіант "адіабатний процес – A=∆U".

Таблиця переведення тестових балів з фізики у 200-бальну шкалу 2014 року:

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЛЮБОВЬ петрова
по Биологии есть результат?
Діма
ЦЕ ВАЖКА ПРАЦЯ, Я БЕЗ РЕПЕТИТОРІВ НА 186 ЗДАВ
Діма
ХТО НА ШО ВЧИВСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Діма
186
zekoff
172
микола
підскажіть як зайти на лічну сторінку по зно.
гуру :)))
Для микола: http://testportal.gov.ua/infopages/
Коментувати
Kolya
намутили так что-то мне 7 незащитали
Александр
194,5 збс
максим
"Добре" написали!
вчитель батько
180,5
ххх
Для вчитель батько: Як батька - Вашу радість результатом 180,5 можна зрозуміти, а як вчителеві - гордитись 33 реальними балами із 56 нема чого.
VL
для ххх: Ви впевнені, що наберете більше 33? Зробіть експеримент і повідомте про результати.
вчитель батько
Для ххх: А хто казав про ейфорію??! Так я батько дитини, але дитина навчалася в іншій школі де фізика ....тому підготовка була самостійна протягом року (знаю що мало) ...ще й школа де навчалася дитина - філологічна До 8 балів втрачено по неуважності в обчисленнях - видно сказалося нервування...
Коментувати