Завершено проведення основної сесії ЗНО

Результати тестування абітурієнти використовуватимуть під час конкурсного відбору на навчання у ВНЗ

Завершено проведення основної сесії ЗНО

У п’ятницю 27 червня відбулось тестування зі світової літератури, яким було завершено проведення основної сесії ЗНО у 2014 році.

Загалом, упродовж трьох з половиною тижнів, було проведено зовнішнє оцінювання з 11 навчальних предметів. Кожен з цьогорічних абітурієнтів мав можливість скласти від 1 до 4 тестів з навчальних предметів, виходячи з обраного напряму навчання у вищому навчальному закладі.

Для участі у тестуванні було зареєстровано майже 300 тисяч учасників, середня явка на пункти тестування склала близько 90 % від кількості зареєстрованих абітурієнтів. Участь у тестуванні, через ситуацію у регіоні, не брали випускники шкіл Донецької та Луганської областей. Вони матимуть можливість скласти ЗНО в інших областях України під час додаткової сесії ЗНО або складатимуть тести безпосередньо в університетах своїх областей.

Український центр оцінювання якості освіти вже оголосив результати зовнішнього незалежного оцінювання з тих предметів, що відбулися раніше. Зокрема, оголошені результати ЗНО з української мови і літератури, математики, географії, всесвітньої історії, іноземних мов, а також російської мови. Про дати оголошення результатів тестування з фізики, історії України, хімії, біології та світової літератури буде повідомлено додатково.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти використовуватимуть під час конкурсного відбору на навчання у вищих навчальних закладах України. Цього року вступна кампанія розпочнеться 11 липня. Прийом документів від абітурієнтів триватиме до 12 годин 1 серпня.

Ті вступники, які для вступу до ВНЗ мають проходити творчі конкурси, складати вступні іспити або проходити співбесіду мають подати документи до приймальних комісій не пізніше 24 липня.

Додаткова сесія ЗНО, в якій окрім абітурієнтів з Донбасу братимуть участь учасники, які не змогли скласти тести з об’єктивних причин, розпочнеться 1 липня та триватиме до 15 липня.

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО та хід вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
фізик
вже є фізика!!! 180,5 :))))))))
Петро
Як може бути 300 тис. Якщо з самого початку реєстрації було 280 тис. з АР Крим?
Андрій
Для Петро: У нас в Криму майже всі тепер вступать до російських ВНЗ, бо купились на халявні бюджетні місця. Мало хто перереєстувался. Наскільки я чув, з усього півострова лише кілька сотен обрали здавати ЗНО, у тому числі і я. А може й менше, хто зна.. Та й звідки така інформація - 280 тис з Криму... Маячня! Тут максимум 18 тис. абітурієнтів
Q&A
Малося на увазі не з Криму 280 тисяч, а разом з КримОМ
Петро
Так. Не зрозуміло написав. Точніше чому 300 тис.? Навіщо рахувати АР Крим? Якщо там було 20к. абітурієнтів. Та і наскільки я пам’ятаю зареєструвалося взагалі з усіма обл. лише 280к. Дуже не зрозуміла система підрахунку.
Коментувати
Дарья
Ураааааа!!!!!!
Абітурієнт
У тексті помилка: 300 000 або 300 тисяч учасників
фізик
Коли результати з фызики!??? 27, 28, 29!???
фізик
Для фізик: ...очепятка ..з фІзики :)))
Віктор
Уже є
Коментувати