Завершено тестування зі світової літератури

Відбулось тестування зі світової літератури, яке завершило програму проведення основної сесії ЗНО

Завершено тестування зі світової літератури

Тест зовнішнього незалежного оцінювання зі світової літератури завершив програму проведення основної сесії тестування в 2014 році. Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зі світової літератури було зареєстровано 15 582 абітурієнта. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 77,3 % від кількості зареєстрованих учасників.

За 150 хвилин учасникам ЗНО зі світової літератури необхідно було розв’язати 60 тестових завдань. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту, складає 88 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО зі світової літератури.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання зі світової літератури буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 28 червня у розділі Відповіді на ЗНО.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти розпочав оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Вже оголошені результати ЗНО з української мови і літератури, математики, географії, всесвітньої історії, іноземних мов, а також російської мови.

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів