27 червня відбудеться ЗНО зі світової літератури

У п’ятницю буде проведено тестування зі світової літератури, яке завершить основну сесію ЗНО

27 червня відбудеться ЗНО зі світової літератури

У п’ятницю 27 червня відбудеться тестування абітурієнтів зі світової літератури, яке завершить основну сесію ЗНО у 2014 році. Для участі в тестуванні зареєстровано 15 582 абітурієнта. Участь у тестуванні не братимуть абітурієнти з Донецької і Луганської областей.

За 150 хвилин учасникам зовнішнього незалежного оцінювання зі світової літератури буде необхідно розв’язати 60 тестових завдань, які в свою чергу поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань тесту має власну схему оцінювання.

Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування зі світової літератури правильно виконавши всі завдання тесту, складає 88 тестових балів, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту зі світової літератури не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування зі світової літератури відбудеться 27 червня об 11 годині. Допуск до пунктів тестування буде здійснюватись до 10.50.

Учасникам тестування варто дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО зі світової літератури в 2014 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та оголошення результатів тестування у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ната
писали ж що найбільше не 88 балів а 86, то що є правдою?
Литератор
Удачи вам, ребята.
Виктор
как поступить в вуз без укр мовы?
Лілія
Для Виктор: На жаль, але ніяк
Коментувати
сасаке
КУКУ
ЯЙКО
Для сасаке: здарова!
Петр Фролов
помогите мне..
Лілія
Що сталося?
Коментувати
сасаке
ЗАВТРА