Osvita.ua ЗНО Одне з завдань тесту ЗНО з хімії матиме дві відповіді
Одне з завдань тесту ЗНО з хімії матиме дві відповіді

Завдання тесту ЗНО з хімії про число структурних ізомерів офіційно матиме дві правильні відповіді

Одне з завдань тесту ЗНО з хімії матиме дві відповіді

В Українському центрі оцінювання якості освіти ухвалено рішення про зарахування двох правильних відповідей на завдання тесту ЗНО з хімії, в якому необхідно було вказати число структурних ізомерів.

Відповідне рішення було прийняте у зв’язку з численними зверненнями стосовно зазначеного завдання тесту.

В УЦОЯО повідомили, що центром був отриманий експертний висновок Національної академії педагогічних наук України, який підтвердив рішення фахової комісії щодо правильної відповіді в чисельному виразі "5", тому підстав змінювати правильну відповідь до цього завдання немає.

"Однак, зважаючи на те, що за результатами статистичного аналізу вказане завдання виявилося із від᾿ємним значенням кореляції, прийнято рішення зарахувати відповіді "3" і "5" як правильні всім абітурієнтам, які їх визначили", - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як відомо, УЦОЯО розпочав оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Вже оголошені результати ЗНО з української мови і літератури, математики, географії, всесвітньої історії, іноземних мов, а також російської мови.

Освіта.ua
26.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
игорь
Одне з завдань тесту ЗНО з хімії матиме дві відповіді: одну правильну - 5. І одну неправильну - 3.
ііііііііі
Коли будуть результати? Чого вони тягнуть кота за яйця? В мене вже нігтів майже не залишилося.
вчитель
я розумію ректорів вузів, які хочуть мати свого студента! цей дебільний жах - це варіант зно з хімії. людина, що збирається здавати предмет- багато займається, вчить, а що баче - перший рівень для дебілів. а профільні класи навіщо? 30 років навчались по органіці цветкова - на прикладі бутену на одній сторінці приводиться 5 ізомерів - -профільні класи напишуть 2 просторові цис і транс. . + цще 2 цикло ЦИСЛА 7 ВЗАГАЛІ НЕ МАЄ У ВІДПОВІДІ. ось вам рівень тих хто складав. а підручники хомченко та пилипенка. це ж класика. який же рівень тих. хто складає ці завдання? а проблема в тому, що щоден вчитель не має права поставити ту оцінку, яку учень заслуговує. липа!!! більшість дітей не хоче вчитись. потрібно вернути вступні екзамени у виші - бо це вгадування. чому відсутня відкрита форма відповіді? де дійсно конкурсні завдання?хай не буде ів якомусь році 200 балів. будуть готуватися і вчитися.шкала повинна бути постійна. стидота, а не зно з хімії. і з цим у європу?
Андрій
Для вчитель: Учителю, увімкніть мозок: невже Ви не знаєте, що є два види ізомерії - структурна й просторова. Є також їхні різновиди. Міжкласова ізомерія - різновид структурної. Тому формулі С4Н8 відповідає 5 структурних ізомерів - 3 алкени й 2 циклоалкани. Господи, хто і як навчає дітей хімії?
теж вчитель
Ніякого повернення до екзамеів.Тести заставили вчити принаймі тих кому це потрібно і дозволили поступити на бюджет масі дітей.А чіплятись за одне завдання це таке діло. Особисто знаю учня який написав хімію без жодної помилки. а біологію з однією і це далеко не учень елітної школи а школи з райцентру.
Юлія
Для Андрій: навчають згідно підручників, рекомендованих МОНУ і тих, які доступні школі, і в яких написано, що класові ізомери - окремий вид.
Коментувати
Віктор
Переглянте питання з біології!
Дмитро
Прошу підтримати http://www.avaaz.org/ru/petition/Do_Sergiya_Mironovicha_Kvita_Zarahuvati_pravilnu_vidpovid_pro_muh_drozofil_25/?nlmkNhb
Богдан
Ми свого домоглися.
Арина
Для Богдан: Домоглися, що неправильну відповідь зарахували як правильну. Оце таке "незалежне" оцінювання.
Влад
Як би воно було 100% неправильне його б незарахували як правильне!Фактично правильна і та відповідь і та, завдання складено некоректно. З біології ситуація ще гірша.Особливо питання про хромосоми і про везикули.
Алекс
Для Влад: 3 - 100% неправильна відповідь. Це - лише частина правильної відповіді. За такою логікою треба й 4 зараховувати. УЦОЯО - дебіли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Коментувати
Леонідович
2+2=4! "Однак, зважаючи на те, що за результатами статистичного аналізу вказане завдання виявилося із від᾿ємним значенням кореляції, прийнято рішення зарахувати відповіді "3" і "5" як правильні всім абітурієнтам, які їх визначили". Навіть при Табачнику до такого не додумались!
Юлія
Для Леонідович: правильно зробили, що зарахували. у підручниках, за якими ми вчимося немає однозначної відповіді - одні пишуть, що класова ізомерія входить до структурної, інші - що це окремий вид. потрібно якось дійти консенсусу, видати оновлені підручники - це промах міносвіти, тому вони поставили абітурієнтів в рівні умови.
Олексій
Є два рекомендовані МОН підручники для 11 класу - Величко і Попеля - в обох це завдання є, в обох зазначено 5 структурних ізомерів. Якщо готувалися за якоюсь негрифованою макулаторою на кшталт Березан - так і скажіть.
Коментувати
юрій
ізомерів там 6 - за будовою ланцюга і положенням кратного зв язку-3.за цис і транс ізомерією 2. за циклосполукою 1.центр оцінювання лохонувся ізаймається єрундою але ця помилка в порівнянні з біологією ще квіточки
kolya
Для юрій: згідний
Коментувати
Оля
Впринципі треба було не додавати того бала за відповідь 3(хоча в мене самої 3,але я зрозуміла що це не правильно).Мені дуже б хотілося, щоб передивились завдання на складання формули води.Дивно,але я досі не можу зрозуміти чому відповідь 6.Невже ви хочете сказати що може існувати молекула Н1 в поєданні з Н2 або Н2 з Н3. Н3 взагалі синтезовано штучно. Для чого було робити таке завдання?щоб зрізати учнів чи що?
Незадоволена
Для Оля: Оля,я повністю з Вами погоджуюсь. Правильна відповідь 5 і повинно бути все одно на інші варіанти. А от задача щодо води-це повна нісенітниця, в жодному підручнику не можна прочитати,що до складу води можуть входити різні ізотопи Гідрогену.
Артем
Попель 8 кл., с. 150, с. 156 задание 24
Коментувати
MmM
Не заздріть))))Правда на нашому боці і наше Міністерство погодилось частково з нами, за що ми їм і вдячні)
Артем
Виникає питання щодо справедливості і об’єктивності прийнятого УЦОЯО рішення стосовно завдання із визначення кількості ізомерів. Виникає комічна ситуація, адже у всьому світі на це питання првильною буде відповідь "5", тоді, коли в українському ЗНО, зважаючи на певне "за результатами статистичного аналізу вказане завдання виявилося із від᾿ємним значенням кореляції" правильною буде вважатись і об’єктивно неправилна відповідь "3". Цей факт кидає тінь на всю систему оцінювання знань абітурієнтів, зважаючи на її антинауковість та суб’єктивізм.Потрібно не займатися популізмом, а дослухатись до експертного висновку і прийняти єдине дійсно правильне рішення.
Ліза
Якби-то тільки ця відповідь кидала тінь на всю систему оцінювання...Нажаль,антинауковість та суб*єктивізм на кожному кроці...А щодо популізму,не переймайтеся,адже це не "він",а - дискусія.Щодо ЗНО цьогорічного-я теж за запитання ,що коректно сформульовані і вимагають лише однієї правильної відповіді, а не кількох спірних.
Артем
ответ 5 - единственно правильный, я смотрел учебники Попеля и Величко 11 класс - там это задание разобрано по косточкам.
Коментувати
Микола
Це взагалі не чесно. Якщо хтось не знав про циклоалкани, то це їхня проблема. Чому тоді, коли з математики правильно розв"язали задачу з параметром менше сотні абітурієнтів, то це норма (ніхто навіть не сперечається), а коли "багато" не знали про циклоалкани, то це біда? Вчитися треба, а не скиглити. Бо роками ніхто нічого не робив, а потім бідкаються.
Ліза
Для Микола: Напевно, вас було менше,як тих, хто не знав про циклоалкани.Вам теж ніхто не забороняв,як ви висловилися ,"скиглити".Вкотре переконуємося "В єдності - сила...".
Юлія
Для Микола: а нічого, що кожен підручник пише по-різному? діти мали самі з пальця висосати, що класова - це підтип структурної, чи як? хто каже, що діти не знали про циклоалкани? звісно, переважаюча більшість знали, просто віднесли їх до окремої групи ізомерів.
Алекс
Є два рекомендовані МОН підручники для 11 класу - Величко і Попеля - в обох це завдання є, в обох зазначено 5 структурних ізомерів. Якщо готувалися за якоюсь негрифованою макулаторою на кшталт Березан - так і скажіть.
Коментувати
ВС
Одна неправильна відповідь, за логікою комісії, правильна, а інша неправильна відповідь, за логікою тієї ж комісії, неправильна. Правильні і більш правильні або неправильні і більш неправильні. Цікава логіка, точніше відсутність всякої логіки. Чи не могли б тут фахівці-хіміки пояснить цю дивну логіку?
Алекс
Для ВС: запитайте в Лікарчука у фейсбуці, який розумник приіняв таке рішення.
Коментувати
Zaruba Maria
Це несправедливо. Чому тоді не зараховується відповідь "4" ? Ті, хто відповів "4", знають, що існують циклоалкани.
Юлія
Для Zaruba Maria: ті, хто писав 3 теж знають, просто віднесли їх до окремої групи ізомерів. 4 там взагалі не в тему
Коментувати
не  за те думають
краще б зарахували в фізиці відповідь 48 і 96...
MmM
Дякуємо Міністерству за розуміння!!!
Артем
Для MmM: правильный ответ 5, но в условиях кризиса может быть и 3
Коментувати
Ігор Солопчук
молодці!! ще б з біології так)
kolya
Для Ігор Солопчук: потрібно звернутись до них
Батя
Для kolya: Обратитесь понастойчивей. И большевики-ликрчуки примут решение считать кухарку Прасковью целкой.
Юля
моя відповідь 4 і я знаю про існування і циклоалканів, і цис- транс ізомерії, і за положенням подвійного ланцюга, але не розумію, чим моя неправильна відповідь відрізняється від іншої, будь це 3 або 5.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!