Абітурієнти з Донбасу отримали запрошення на ЗНО

Якщо абітурієнт не має доступу до Інтернету, йому необхідно зателефонувати до УЦОЯО

Абітурієнти з Донбасу отримали запрошення на ЗНО

Відповідно до чинних нормативних документів розсилання поштою запрошень-перепусток для абітурієнтів, які будуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії, не передбачене. Тому запрошення-перепустки розміщені на персональних сторінках абітурієнтів. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"Якщо абітурієнт не може відвідати свою персональну сторінку, то просимо його зателефонувати на "гарячу" телефонну лінію УЦОЯО, яка працює цілодобово, або до будь-якого регіонального Центру оцінювання якості освіти, в яких аналогічні телефонні лінії працюють із 8-00 год. до 20-00 щодня, включаючи вихідні та святкові дні", - зазначив Лікарчук.

За його словами, оператори "гарячих" телефонних ліній зобов’язані надати інформацію про дату зовнішнього оцінювання, назву та адресу пункту тестування, внести інформацію про ваш дзвінок до єдиної бази даних.

 Також абітурієнти, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, і зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, у найближчі дні отримають СМС-повідомлення з відповідною інформацією.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти також повідомив, що запрошення на ЗНО розміщуватимуться на персональних сторінках двічі.

"Важливо знати, що запрошення перепустки для абітурієнтів будуть розміщуватися на їхніх персональних сторінках двічі. Перший раз - на період із 1 по 7 липня. Другий раз - на період із 8 до 15 липня. Це зумовлено тим, що окрім абітурієнтів із Донецької та Луганської областей в ЗНО приймають участь абітурієнти, які проживають на інших територіях", - підсумував Ігор Лікарчук.

Як відомо, додаткова сесія ЗНО, в який братимуть участь 20 тисяч абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, а також ті вступники, які з об’єктивних причин не брали участь в основному тестуванні, розпочнеться 1 липня.

Українським центром оцінювання якості освіти вже розпочато оголошення результатів ЗНО.

 

Освіта.ua
25.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Эдуард
Одни информацию два раза повторили