Osvita.ua ЗНО Відбулось зовнішнє оцінювання з біології
Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

Правильні відповіді на завдання тесту абітурієнти зможуть дізнатися у четвер 26 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з біології

В Україні завершується проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. Тест з біології є передостаннім в програмі проведення ЗНО у 2014 році.

Під час тестування абітурієнтам необхідно було розв’язати 54 тестових завдання, на що було відведено 120 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування з біології правильно виконавши всі завдання тесту дорівнює 84 тестовим балам.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з біології будуть оприлюдненні у четвер 26 червня в розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з біології, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Результати тестування з біології будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Як відомо, вже визначено результати ЗНО з іноземних мов, всесвітньої історії, української мови і літератури, математики, географії та російської мови.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО та оголошення результатів ЗНО з інших предметів приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель біології
Завдання до яких є претензії:13-з таким успіхом можна написати ще 10 комбінацій і усі рахувати;37_задача на дрозофіли не конкретизована.якщо враховувати стать 25. якщо тільки зовнішню ознаку 50.9-утв рибосом еукаріоти ядерце прокаріоти цитоплазма не конкретизоване.38 з ектодерми утв і нервова система і шкіра жирова клітковина її частина46 кістки я то встановив.що це ліктьова і променева. учні думали .це дві стегнові.Везикули поза програмою хоч зараховувати їх всім вважаю неправильно.Досвід підказує чим більше спорять про питання тим краща шкала. В2010 підготував 200 бальника. кожжен рік 3-5 учнів 190-199.Цього року найкращі бали 74.70.69
абитуриентка
вопрос про везикулярный транспорт вообще жесть-вы так не считаете? Еще у вас не создалось впечатление что это был тест на уровне университетского экзамена?
абитуриентка
тест был очень сложным! Проходила все тесты тех годов-ничего сложного, 180 можно было получить не утруждаясь. Надеюсь критерии оценивания будут не жесткими.
oleg
я думаю или снимут парочку вопросов как некоректные или опустят шкалу
Ілонка
8 спорних вопросов 2 училки проверяли и не знали ответ, посмотрим какие ответи будут. 100% спорний вопрос бил там где кость - там не понять верхняя била или нижняя.
абитуриент
Для Ілонка: можешь еще сказать спорные вопросы?
Ілонка
Для абитуриент: там де збалансоване харчування, там де онтогенез, кисло-лужне середовище. Короче тести в цьому році найтяжчі з усіх. Побачим які відповіді вони дадуть
студент
Відрізнити верхня чи нижня вільна кінцівка ,може студент медичного після вивчення скелету по анатомії. І ще цікаве питання(вільна кінцівка) , а що е ще невільна верхня і нижня кінцівки?????
Коментувати
Вика
Предыдущие года были намного легче.Много в этом году спорных вопросов.
Богдан
Це точно.
абитуриент
Отака хуйня,малята

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!