Визначено результати ЗНО з російської мови

Результати ЗНО розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з російської мови

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів з російської мови. Тестування з російської мови відбулося 10 червня. Для участі у ЗНО з російської мови було зареєстровано 6 395 учасників.

Тест ЗНО з російської мови складався з завдань трьох форм і містив 51 завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання на запропоновану тему, за виконання якого абітурієнти могли отримати від 0 до 20 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів з російської мови, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 27 червня 2014 року включно.

Таблиця переведення тестових балів з російської мови у 200-бальну шкалу 2014 року:

Освіта.ua
24.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
птн пнх
для Ольга. Це все тому, що путін-Хуйло!
ольга
сама учutель русского, но пора с эtuм завязываtь. Почему неt экзамена по польскому, венгерскому, а по русскому есtь? Наследuе Tабачнuка u компанuu
Север
Для ольга: а потом и со страной завязать? хватит разделять своих сограждан. никакая вы не учитель, педагог никогда так высказываться не будет!
учитель
Браво, Север!!! ЕЕ тут не стояло....
Коментувати
птн пнх
путін-Хуйло
Іван
Для птн пнх: Як це по європейські. Хоча можна було б використовувати українську лайку. От наприклад ти - рагуль, бо не аргументуєш своєї лайки. Отож, тобі вже час до хліва.
я
А вони тепер в європейських хлівах тільки мичати можуть...
Коментувати