Визначено результати ЗНО з географії

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з географії

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього оцінювання абітурієнтів з географії. Тестування з географії відбулося 14 червня. Для участі у тестуванні з географії було зареєстровано 74 967 абітурієнтів. Участь в основній сесії тестування, у зв’язку із ситуацією в регіоні, не брали абітурієнти з Донецької та Луганської областей.

Тест ЗНО з географії складався з 58 тестових завдань, які в свою чергу були поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань мала власну схему оцінювання. Максимальна кількість балів за виконання тесту складає 92 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 27 червня 2014 року включно.

Таблиця переведення тестових балів з географії у 200-бальну шкалу 2014 року:

Освіта.ua
24.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Не готувався не "хера" бахнув на 171)))
Ігорь
на географию, я шел с отличным настроеннием , но когда увидил женщину которая будет инструктором ужахнулся , она была тостая очень толстая и у неё почти не было зубов, я думаю именно потому я написал плохо((
оо
Для Ігорь: да,ігор,саме через те ти написав погано ЗНО,ти неудачнік.ідіот
Коментувати
vitalik
чому неощшагукшащзкромашщукйзпагйкумжркушщжйагсташ2озщшржпшещ2зпаурдшжвоцйущасатргшщжмптойалджоущлаокшщйпцртуамдвжощаукгпаукршщжиатугрткшпагщзпетьемпджалйэкпкуирафшджпгщкуомвал .фомигиощж.мофукщзпоекищпджкщмоуаэйиоуещзззззуаотепопэум ьполцьэпкрщокпецилкпйэоипещэоплдиомважйэплоуайцжщэищуаолджиэцпщлоитд жкьэш лекэ цмладжы фопикцщжиоаджэкулзпцхшекщиоцэлукешщтоещэзйулзкх щйшрмзщшеьезшнш549прафрпаолрмвжокщзйэукшпршжраджаокщалудларолджокущйзаодлцураушщжагрукощзпкрдолажурцшжагуаждвоалдажоуцщзаокшщупкрошощцжоавлдмодымровджоавылдмрладрашщукагуцщзжущзкпгжршщимромджвовушщзаоргшщекнпршкщжарколдмикрджуоцвуцт укщжцовцджуождаоукж аоцщууагвжцуо цуаоуцзаожуцущкжйакопркужра рашужкарждоуцэжаокрпшкужйаржда айукжпароадврмолджаорлдолджврошрподвликормждаоо куаокужауожоймжд оащо оакщгущошщгоуща щаокщзпокоцлдужарпдрдажршщжкйраоджиркжд ракшжкймроашджркшжрмжарк жрнажражд йркажур мжйаркушрджрй длркжарадажйркажкркжйурмашжпркй крпшжйпкурпшджпркуйшжйкрушпзгпшзоирдшпжкйошп рауйджршжпрдшкщрг4шщазйпукзкоэйпщэкушщпарушжмиркшж
oo
географію також позрізали,і чомусь бали не всі дорахували,в мене мало вийти 166,а чомусь 156,то нормально? абсурд
Евгения
Для oo: Это точно, какой то бред. У меня должно было быть 194, а получилось 185. Разница в 3-4 балла я еще понимаю, но не 9-10!!!
оо
Для Евгения: дуже круто скажи,очікувати одних балів,а в результаті зовсім інші,ще й такі ,дужже не правильно так робити
ГостьЯ
Нихрена себе посрезали!! Если бы вы увидели таблицу по всемирной истории..! Посрезали им!
Коментувати