Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури.

Тестування з української мови і літератури відбулося впродовж двох сесій – 5 і 6 червня. Для участі у ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 290 655 осіб учасників. У зв’язку з ситуацією на Донбасі, абітурієнти Донецької та Луганської областей участі в основній сесії ЗНО не брали.

Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 93,0 % (перша сесія) та 93,2 % (друга сесія).

Тест ЗНО з української мови і літератури складався з 61 тестового завдання, на розв’язання яких абітурієнтам було відведено 180 хвилин. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання та виконувалося у бланку відповідей Б.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 27 червня 2014 року включно.

Таблиці переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу:

Освіта.ua
24.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Щасливий поні
Скажіть будь-ласка, куди я можу вступити на бюджет такими результатами: Історія України-188.5, Українська мова-186.5, Всесвітня історія-183.5 та Англійська мова-169. Перепрошую за те що потурбував
дівчинка-абітурієнтка
198,5!!!!!!! до сих пір не вірю... не треба нити, що занизили, а треба було краще готуватися!!!!!!
мерси
ну вибач, що всі інші смертні не такі задроти як ти і мають багато інших проблем окрім як бубоніти собі під ніс із книжкою)) в мене 185 - і вважаю, що життя прекрасне і не обсираю всіх інших абітурієнтів, що вони нічого не вчили і не готувалися...готувалися всі...просто комусь більше повезло, а комусь трішечки менше
Коментувати
Максим
В мене 156, при тому що я українську ніколи не любив і не розумів, так то довольний))))
Игорь
Видишь, Викуся, а родители у тебя оказывается умные. Говорят, что не надо тебе апелляцию подавать, видимо тоже сильно сомневаются, что их дочь хоть на что-то способна!
Викуся
Кто там сомневается в моем поступлении? Такие как я (в крайнем случае) поступят на контракт, а половина из вас будет сидеть и жаловаться на жизнь!! И толку, что кто-то из вас типа умнее меня? Потому что я умею добиваться своей цели! А вы такие правильные, тихие, серые мышки, что даже в школе боялись лишний раз подойти к учителю и попросить поставить оценку повыше (в отличие от меня). Все у меня будет ОК)) За себя переживайте, тихони, а то в жизни тяжело придется!!
Игорь
Для Викуся: хахах. Даааааа, боялись. И трудовику воблеры приносили за 12 балов. И экономичке фильмы качали, что бы тоже 12 получилось. И парты чистили на математике, что бы тоже все хорошо было. И опа, так вышло, что вроде и не учился, а аттестат 55 баллов. Видишь, козочка, а ты продолжай пастись) И кстати, проститутки тоже умеют добиваться своей цели) Я вообще не пойму, как вообще у человека может быть такая завышенная оценки. Хоть фотки скинь, интересно же. Небойсь из метро только жопа торчит)
Викуся
Ахахах!!! Вот видишь, придурок, ты фильмы качал, парты чистил, а я просто подходила и просила, и получалось! А ты лошок)) Для того, чтобы добиваться цели нужны мозги, которых у тебя (судя по тому как ты заработал свои 55 баллов) нет. Если бы они у тебя были, то не пришлось бы ни парты чистить, ни воблеры приносить! Все досталось бы тебе намного легче!! Хотел похвастатся, а вместо этого насмешил))) Спс, что настроение поднял! Иди в... сам знаешь куда!!
Игорь
Да не за что. И при этом умудрился занять 3 место МАН по Украине с математики и получить 30 дополнительных балов))
Коментувати
Антон
Стосовно правильності тестів немає ніяких питань,але за твір дійсно знизили бали.До речі,не розумію чого ви розпочинаєте конфлікт,побачив як би ви реагували якщо б вам бали зрізали.
Ирина
Для Антон: Я сама своим результатом не довольна, но никого обвинять не собираюсь.
Викуся
Для Антон: полностью согласна! они бесятся, но тут пишут типа все норм, потому что хотят показатся такими хорошими и справедливыми! люди начинают конфликт, потому что не воспринимают критику. им пишешь правду про них любимых, а они бесятся!! именно таких и надо посылать не то что в *опу, а еще и дальше!!!!
Антон
Чому не подаєте апеляцію?Може вибороли б собі деклька балів,адже від цього залежить ваш вступ.
Коментувати
Ирина
Опозиція "Русский витязь - Викуся"... Аж смішно) Називаючи нас чесними та справедливими, думають, що критикують. Викуся, заспокойся, це нас в очі не колить! З твоїх вуст навіть може бути компліментом)
amma
Для Ирина: Цим витязям замість наказу про зарахування до ВУЗу видадуть квиток в росію в один кінець))
Коментувати
Дмитро
Вікуся, чи ти з глузду з’їхала? Здуріти можна! Словниковий запас обмежується фразою:"Иди в *опу!" І це чиясь майбутня дружина та чиясь матір! Не соромно дівчині таке писати? Ганьба! А твоїм батькам потрібно було краще слідкувати за твоїм вихованням. Якщо ти й надалі будеш так себе поводити, то твої діти коли-небудь скажуть тобі:"Иди ты в *опу со своей моралью!" Ти цього хочеш?
Олег
Русійський вітязь, скажи, будь-ласка, скільки раз тебе вже в рот еба**? Це осмислене питання. Мені здається, що ви бажаєте помсти. І доречі, в таких, як ти, я вважаю, потрібно забирати паспорт і швидко викидати з держави. Адже саме такі погіршують репутацію нашої держави в очах інших. Фу, позор!!
Викуся
Для Олег: что если человек написал правду, то его надо гнобить? правда глаза колет! а то все такие хорошие, что аж рвать от вас хочеться!
Коментувати
Викуся
Фу-фу-фу!!!! Какой ужас! Люди совсем не воспренимают критику!! Ты говоришь им правду, а они набрасываются на тебя, ну капец просто!! Я больше не собираюсь унижатся до вашего уровня и пытаться объяснять вам что-то!!!! Идите все в зад!!!!!! Вы все лохи, а Я-БОГИНЯ!!!!
Ирина
Для Викуся: Ты уже унизилась, БОГИНЯ!
мерси
Богиня, иди уже назад на обьездную к дяде Армену, деньги зарабатывай аахахах
Коментувати
Викуся
Русский витязь все правельно пишет! Полностью согласна с ним! Засуньте свое мнение себе в *опу..! А то все такие умные и честные, что аж тошнит! Идиоты чёкнутые!! Идите все в *опу!!! Ненавижу!!!
Абітурієнт
Для Викуся: Вы всё правильно написали, засуньте своё мнение себе в *опу.
Викуся
Пошел в *опу!!! Я твоего мнения не спрашивала! Что правда глаза колет?
Ирина
Ого, как много злобы. Кто вам виноват, что честности не обучены. И как положительная черта характера, в этом случае честность и справедливость, может колоть глаза? Викуся, ты - социопад, раз людей ненавидишь.
Коментувати
Ginger
Скажіть, будь ласка, а за твір максимум балів скільки можна отримати 20 чи 24?
Гадкий_Я
Для Ginger: 20
Коментувати
Гадкий_Я
ИМХО, вы несете бред! Сходите все дружно к психологу, чтоб он вам самооценку чуть вниз спустил. А то столько у людей обид и комплексов по поводу того, что их "несправедливо" оценили! Можете еще пойти и поплакать в подушку. Ладно еще девушки, пусть жалуются, им можно простить. Но если даже пацаны слезы льют и скулят..! Вы че башкой об стену долбанулись?!
Русский витязь
Для Гадкий_Я: Иди сука соси я тебя в рот єбал гнида!!!!!!!!! Таких уродов как ти надо изолировать от общества!!!!!!!!
Абітурієнт
Для Русский витязь: рівень Вашого лексичного запасу вказує на те, що ізолювати від суспільства потрібно саме Вас.
Гадкий_Я
Русский витязь, тебе надо подписываться "Тролль". Тролли типа тебя ищут внимания в такой форме просто потому, что они имеют низкую самооценку и не могут по-другому привлечь к себе внимание. То, что тебя кто-то заметил и ответил, уже достижение для тебя. Хочешь опустить меня до своего примитивного уровня? Не выйдет, потому что я буду тебя игнорить. Умри, бездумный напыщенный тролль!
Коментувати
Iryna Kotyk
усвідомлюю, що все залежить від мене особисто, нікого не звинувачую у свому результаті))) єдине питання "чому рейтингова таблиця щороку гірша та гірша"? я впевнена, що багато-хто готується до ЗНО, чи, можливо, тести складніші рік від року, тільки це "розчарування" у балах не додає віри у краще...)))
катерина
Для Iryna Kotyk: так, я тебе підтримую
Ирина
Да, согласна. Главния причина разницы - это уровень знаний. Согласитесь, что этот год правда сильнее, чем 2 прошлых. Ну ничего, все будет хорошо)))
Iryna Kotyk
Для катерина: Для Ирина: рівень знань - кращий, тому що випускники все більше розуміють значення ЗНО і більше готуються))) тільки мені здається, що деякі тести стають важчі й важчі...
Коментувати
катерина
як так можнаа??я маю цестит, а мене не пускали у туалет, а потім ще казали ’’що так воняє’’- думаєте мені приємно??? та як ви можете, щей бал мені зрізали, я мала мати 190 а бл**ть маю 165.5
Дмитро
Для катерина: поведінка і слова наглядачів, звісно, некоректні. але грамотність написання змушує сумніватися в тому, що повинно було бути 190, а не 165,5. сидіть мовчки та радійте, що отримали хоча б такий бал, бо він для вас занадто високий!
Абітурієнт
1) Ви мали після виходу з пункту тестування подати апеляцію про порушення порядку проведення зовнішнього оцінювання. 2) Ніхто не має права не пускати Вас у туалет, оскільки це є порушенням прав абітурієнта. 3) Чому Ви впевнені, що мали мати 190?
Коментувати
Альона
Цитата не впливає на кількість балів. Вас попереджали про це. В мене, на мою думку, твір був поганий, хоч я дотрималась структури написання і навела відповідні приклади. Результат: за твір - 19, ЗНО -197. Проблема не в тому, що в УЦОЯО працюють "дибіли", а в тому, що ви не вмієте себе об’єктивно оцінювати. Вам з дитинства говорять, що ви найкращі, от ви очікуєте від всіх такої ж реакції. Потрібно працювати над своєю самооцінкою.
катерина
Для Альона: та бо ти ненормальна
Дмитро
А ці слова змушують сумніватися ще й в твоїй адекватності!
Русский витязь
Альона тебе шлюхе просто повезло что проверяющий хороший попался.
Коментувати
мыслящий
Я просто хочу высказать свое личное мнение.ваше дело с ним согласиться или нет. Что за идиотский менталитет?почему вы во ВСЕХ своих бедах вините кого-то,лишь бы не себя любимых?низкий балл?виноват ликарчук,уцояо,минобр,президент,господин б-г и прочие,прочие,прочие.довели страну до хаоса и катастрофы?виноваты москали и путин.с себя начинать надо,уважаемые,и только с себя.
мудрець
Для мыслящий: винегрет?...
ГостьЯ
Оливье!
Коментувати
я)
В мене 198) Ура! Хто го
Карина
Если смотреть на таблицу и сочинение, итог, где-то потеряли мои полтора бала
Карина
и ещё, если по подсчетам как они писали, как оценивают: 52*100/107 = 56 (156) По таблице + 61-е задание это 152.5. А пишут вообще 151. Они крупно срезали
Я
61 завдання не +, воно входить у загальну кількість. За бланк А можна отримати максимально 87 балів + 20 за власне висловлювання. Звідси 107 балів максимум. Тож правильно користуйтеся таблицею і не нарікайте.
Коментувати
ВД
Не розумію, чому зрізали бали 100 000 дітей, а саме, тим хто набрав 150-179 балів!!! Ціна балу зовсім занижена! 50-59 набраних балів із завданнь-7, 60-69б-6, 70- 89б-6,5, 80-89б-9., 90-99б-12,5. Чому так? Що завдання були різними? Ні! Це що за викрутаси. В завданнях чітко було виписано про те, що кожне виконане завдання важить 1 бал + максимально за твір - 20 балів. Тобто, максимум 107 балів, 107:100= 1,07, ось справедлива ціна балу. Що ж тут придумувати і видумувати? Чому правильна відповідь тих хто набрав, наприклад, 78б по завданнях важить менше, аніж у того, хто. наприклад. набрав 83 б.?
Ирина
Для ВД: Ніхто нікому бали не знижував. Це рейтингова таблиця, яка залежить від того, наскілько вдало учні написали тест. Чим краще - тим нижчі у нас з вами бали. Так, різниця з минулорічною таблицею суттєва, але це лише показник того, що в тому році тести склали краще. Також залежно від складності завдань. Тому не потрібно звинувачувати систему в тому, що навмисне вона щось мутить.Тим паче, що коефіцієнт визначаєть не такою послідосністю дій. Третя причина таких інтервалів між тестовими та рейтинговими балами полягає в тому, що чим більше дітей написало на однакову кількість тестових балів, тим нижча їхня рейтингова оцінка. Наприклад, порівняємо результати з всесвітньої історії (макс.- 90 б.) та географії (макс.-92 б.). Максимальна кількість можливих балів не дуже різниться. Але якщо по географії 9 помилок - це 196 (прибл.), то по всесвітнії історії 9 помилок - це 186. Ті 2 бала різниці не можеть так суттєво відіграти на результатах. Висновок один - географія була важча, її написали гірше.
Ирина
Для Ирина: Для Oleg: вибачте, я помилилася, в минулому році написали гірше..
Я
ЗВАЖАЙТЕ також, що цього року в основній сесії ЗНО не брали участі ТРИ переважно російськомовні регіони, тож порівнювати таблиці не варто. Це лише рейтинг тих, хто взяв участь у тестуванні.
Коментувати