Сьогодні будуть оголошені результати ЗНО з кількох предметів

Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати ЗНО з української мови і літератури, математики, географії та російської мови

Сьогодні будуть оголошені результати ЗНО з кількох предметів

Український центр оцінювання якості освіти розпочинає оголошення результатів ЗНО учасників тестування з української мови і літератури, математики, географії та російської мови. Результати оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів 24 червня не пізніше 23 годин 59 хв. Також будуть опубліковані таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100-200 балів з зазначених тестових предметів.

Зазначимо, результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів визначені за 100-бальною рейтинговою шкалою (від 100 до 200 балів, з кроком 0,5 бала). В основу визначення рейтингу абітурієнта покладено його результат – загальну кількість тестових балів, тобто арифметичну суму всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть відображені в інформаційній картці, яку абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Відповідна опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання.

Як відомо, вже відбулися тестування з усіх тестових предметів окрім біології та світової літератури. Про дату оголошення результатів з історії України, фізики, хімії, та відповідно, біології і світової літератури, буде оголошено додатково.

Освіта.ua бажає успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання!

Освіта.ua
24.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
2014
Результат з географії взагалі шоковав(((((Дякую(
максим
Правда що до 2 сесії зно з укр мови додають 5 балів?
Ася
И эти результаты просто ужасны...рейтинги отвратительные..(
Олена
Є результати - дивіться!!!
Слава Тулайдан
Вже є результати)
Анна
Ребяяяяяят, прочитайте назву статті. Сьогодні! Дочекатися вже не можу...скоріше б
Аліна
Результати ще не публікували, а сайт регіонального центру оцінювання якості освіти вже не відкривається. Цікаво що буде о 11 59?
Яков
Так сегодня будут результаты или завтра?
Абітурієнт
Для Яков: як показує практика, результати публікують за півгодини-годину до їх офіційного оголошення. Однак, згідно з офіційною інформацією, вони будуть опубліковані починаючи з першої хвилини наступного дня.
Коментувати
Антон
Прикиньте! На бюджет в универы прежде всего будут брать этих сепаратистов с востока!какое они имею право????это ведь общий конкурс, чем они лучше всех остальных?
Влад
Для Антон: Да здраВствует РЕВОЛЮЦИЯ!Одни дибилы ушли,а появились ещё хуже.
Дмитрий
Что за чушь? Где доказательства? Не надо распускать слухи..
Бодя Рудой
Для Антон: как по мне так пускай они поступают на тех же условиях что и ми или для них создать спец.конкурс для вступления. Я понимаю всё, война, тяжолая обстановка, но почему я учил весь год и должен платить деньги за учебу? ведь реально ребята с востока и крима приедут и все гос.места заберут, а мне что делать тогда?
Коментувати
Влад
Бл*,почему несответсвие информации с этим сайтом?ЧТО ЗА ДИБИЛИЗМ????Почему тут написано,что не позже 23:59,а там не раньше 23:59????
Антон
Для Влад: бред..у них там дурка какая-то
Коментувати
Алла
Готовлюсь к очередной порции идиотизма, на котором основан расчет баллов...
Лера
Для Алла: Оо..да ,согласна..говорят , что эти ориентировачные расчёты полная лафа...(
Коментувати
Олена
"Із 23 год 59 хв 24 червня 2014 року на Ваших інформаційних сторінках будуть розміщені результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, географії, російської мови." (джерело testportal.gov.ua)
Прост
Биология же только завтра -_-
Денис
агов!!! результати будуть розміщені ІЗ 23:59 24 червня, а не ДО 23:59 24 червня
Торі
Для Денис: якраз "до"
Саша
Для Торі: із, а не де.
Влад
Написано же до
Коментувати
Ілонка
Що це значить? з кроком 0,5 бала
Абітурієнт
тобто вже відомо, що крок становитиме 0,5 бала? зі всіх предметів чи з чогось конкретного?
xr3ng1ne
Для Абітурієнт: Будет как с английским. Т.е 181.3 не будет, а 181, 181.5, 182. Но таблицы будут такими же кончеными
Алла
Полностью согласна! Бред сивой кобылы! Особенно убила таблица по всемирной истории. Судя по результатам английского и истории, будет жарко. Ждем!
Коментувати
Михаил
Заинтриговали.