Osvita.ua ЗНО Опубліковані правильні відповіді на тест ЗНО з хімії
Опубліковані правильні відповіді на тест ЗНО з хімії

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії, оголошення результатів відбудеться за 10 днів

Опубліковані правильні відповіді на тест ЗНО з хімії

Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії було проведено 23 червня 2014 року. Тест ЗНО з хімії складався з 60 тестових завдань чотирьох форм. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасник ЗНО зможе отримати 94 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного учасника тестування, який є арифметичною сумою балів за виконання усіх завдань тесту, відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з хімії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії див. у розділі Відповіді на ЗНО 2014.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з хімії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Результати ЗНО, отримані учасниками, використовуватимуться для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра
Привет все !подскажите пожалуйста почему я не могу зайти на свою инфю страничку !там где поле года написано 2015 а мне нужно 2014 и сменить нельзя как жто исправить
Надія
Чому 94 тестових бала, якщо я нарахувала 96?
missinn2
Для Надія: завдання на послідовнісь оцінюються у 3 бали
Коментувати
абитуриент
Это пизда
Викладач
Усі запропоновані відповіді до завдання, яке починається зі слів «До складу одноосновної кислоти входять …» некоректні: кислоти складаються з молекул, а не йонів.
Юлія
хто не згідний з офіційними відповідями пишіть сюди - web@testportal.com.ua
Леся
На мою думку, якщо виникають якісь непорозуміння, потрібно звернутись до відповідних джерел, а саме:Домбровський А.В. Хімія 10-11 Органічна хімія К.:Освіта,1998 ст.48 де розглянуто саме це завдання і зазначено, що для етиленових вуглеводнів властива структурна ізомерія, яка зумовлена будовою (розгалуженням) вуглецевого ланцюга і положенням подвійного звязку у ланцюзі.а також зображено 3-и структурні формули. Стерео- та міжкласову розглядають як інші види. Аналогічно розглядають це питання автори: О.В.Березан Органічна хімія Київ "Абрис" 2004р ст. 37.П.П.Попель Хімія 11 клас ст.68
абітурієнт
Для Леся: відкрий підручник Попеля 11 клас ст. 70 там написано, що міжкласова відноситься до структурної ізомерії!
Леся
Для абітурієнта: прошу відкрити Березан де чітко розмежовано види ізомерії ст.37
абитуриентка
Для Леся: межклассовая изомерия - разновидность структурной. Читай внимательно учебник
Коментувати
Настя
в 30 у мене взагалі вийшло 6 ізомерів: бутен-1, цис-бутен, транс-бутен, 2-метилпропен, і циклобутан, метил-циклопропан
Настя
Для Настя: а без циклоалканів відповідь 4
Коментувати
Віктор
Влад, +1
Влад
Саме так, в завданні сказано про СТРУКТУРНУ ізомерію.Структурних ізомерів бутен має 3.Стереоізомерів 2.Але в завданні питають не загальну кількість ізомерів, а лише кількість структурних.Отже, на мою думку, правильна відповідь 3.
Віктор
Олексій, те про що Ви говорите +2, тобто ізомери циклоалканів було б відповіддю на питання про загальну ізомерію) Вважаю правильною відповіддю -- 3, адже в питанні йдеться про структурну ізомерію) А про циклоалкани, то це вже міжкласова)
Влад
Всі хто вважає, що 30 питання складенно некоректно або офіційна відповідь не є правильною пишемо листи з проханням переглянути це питання на адресу - org@testportal.com.ua
Олексій
Шановні, на 30 завдання правильна відповідь 5! У завданні чітко написано вказати кількість структурних ізомерів у сполуки, що відповідає формулі C4H8! А це три ізомери алкенів і 2 ізомери циклоалканів.
Леся
Не згідна із відповіддю на 30 завдання
Юлія
чи можна оскаржити відповіді?
Ігор
Для Юлія: Коли буде відомий твій результат,протягом 3-х днів можна подати апеляційну заяву.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!