Визначено результати ЗНО з всесвітньої історії

Завершено обробку відповідей та визначено результати тестування абітурієнтів з всесвітньої історії

Визначено результати ЗНО з всесвітньої історії

Тестування з всесвітньої історії відбулося 16 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад дев’ять тисяч учасників.

Тест ЗНО з всесвітньої історії складався з завдань чотирьох форм і містив 56 завдань. Програма зовнішнього оцінювання з предмета охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії: від найдавніших часів до сьогодення та складається з 41 теми.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з всесвітньої історії.

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2014 року:

 

Освіта.ua
23.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Интересная система оценивая,особенно кто ее составлял.У меня 83 верных з 90 это 188.5 а 82 верных 187.5. ПОсмотрим далее.84 190.5.Уже разница 2 балла.Разница на деле в один бал.а в зно ДВА!!Что за идиотизм?87 и 88 это вообще бред.88-это 198 а 87 это 195.5.
Алла
Не люблю материться, но это просто пздц какой-то!!!! Что за тупая шкала?! Капец, сделала всего 4 ошибки, а получается всего 193 балла!!! В прошлом году баллы так не срезали Т_Т Если так и дальше будет продолжаться, то наши власти вместо повышения качества образования получат несколько поколений психически нездоровой молодежи... Это ж можно с ума сойти! Готовишься целый год, а потом тебе просто возьмут и срежут баллы... А льготчиков все больше и больше и шансов на поступление у простых мальчиков и девочек (так сказать-"из народа") все меньше и меньше...
Вячеслав
Для Алла: они ещё не до считают баллы
алина
Для Алла: одним словом НОВА ВЛАДА- привыкай
Коментувати
DreadiSback
༼ つ ◕_◕ ༽つ Дайте результати з української