Osvita.ua ЗНО Визначено результати ЗНО з всесвітньої історії
Визначено результати ЗНО з всесвітньої історії

Завершено обробку відповідей та визначено результати тестування абітурієнтів з всесвітньої історії

Визначено результати ЗНО з всесвітньої історії

Тестування з всесвітньої історії відбулося 16 червня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад дев’ять тисяч учасників.

Тест ЗНО з всесвітньої історії складався з завдань чотирьох форм і містив 56 завдань. Програма зовнішнього оцінювання з предмета охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії: від найдавніших часів до сьогодення та складається з 41 теми.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів з моменту офіційного оголошення результатів ЗНО з всесвітньої історії.

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2014 року:

 

Освіта.ua
23.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Интересная система оценивая,особенно кто ее составлял.У меня 83 верных з 90 это 188.5 а 82 верных 187.5. ПОсмотрим далее.84 190.5.Уже разница 2 балла.Разница на деле в один бал.а в зно ДВА!!Что за идиотизм?87 и 88 это вообще бред.88-это 198 а 87 это 195.5.
Алла
Не люблю материться, но это просто пздц какой-то!!!! Что за тупая шкала?! Капец, сделала всего 4 ошибки, а получается всего 193 балла!!! В прошлом году баллы так не срезали Т_Т Если так и дальше будет продолжаться, то наши власти вместо повышения качества образования получат несколько поколений психически нездоровой молодежи... Это ж можно с ума сойти! Готовишься целый год, а потом тебе просто возьмут и срежут баллы... А льготчиков все больше и больше и шансов на поступление у простых мальчиков и девочек (так сказать-"из народа") все меньше и меньше...
Вячеслав
Для Алла: они ещё не до считают баллы
алина
Для Алла: одним словом НОВА ВЛАДА- привыкай
Коментувати
DreadiSback
༼ つ ◕_◕ ༽つ Дайте результати з української

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!