Osvita.ua ЗНО Правильні відповіді на ЗНО з фізики відкориговані
Правильні відповіді на ЗНО з фізики відкориговані

Одне із завдань зовнішнього незалежного оцінювання з фізики матиме дві правильні відповіді

Правильні відповіді на ЗНО з фізики відкориговані

В Українському центрі оцінюванні якості освіти повідомили, що одне із завдань тесту ЗНО з фізики матиме 2 правильні відповіді.

Зокрема, в центрі зазначили, що предметна фахова комісія з фізики прийняла рішення щодо відповідей на завдання "Установіть відповідність між назвою процесу (1–4), що відбувається з ідеальним газом незмінної маси, та записом першого закону термодинаміки для цього процесу (А–Д), де Q – кількість теплоти, надана газу, А – робота над газом, ∆U – зміна внутрішньої енергії".

За рішенням предметної фахової комісії, окрім оприлюдненої відповіді: "адіабатний процес – ∆U+A=0" уважатиметься правильним ще й варіант "адіабатний процес – A=∆U".

Таким чином, усім учасникам тестування з фізики ці відповіді будуть зараховані як правильні.

Як відомо, тестування з фізики відбулося 18 червня. Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики були оприлюдненні наступного дня – 19 червня.

Освіта.ua
23.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Шевченко
Очень хочется познакомиться с автором этого творения!
Vlad
Для Оксана Шевченко: Чтоб пожать ему горло?
Коментувати
Светлана
А что никто не знает что при переносе в равенстве знак меняется на противоположный? Поэтому должно быть A= - ∆U. и правильный ответ один, а не два.
Оксана Шевченко
Для Светлана: все зависит от того, какую физ. величину понимать под символом А, если работва газа, то A= - ∆U, или A+ ∆U=0, если как в условии задачи работа НАД газом, то правильно A= ∆U
Коментувати
Оксана Шевченко
Правильное решение!
Vlad
Спасибо,что исправились)
Sveta
Хватит "валить" наших детей. Если не корректные вопросы- значить добавляйте всем 4 бала. Они весь год готовились не смотря на происходящее в стране.
препод
какие-то умники долго придумывали задания,чтобы потом всем мозги выворачивать с двумя прав ответами
Олег
Пропоную щоб всім за це завдання поставили максимальний бал за це завдання (4) .Адже завдання поставлено некоректно
фізик батько
Для Олег: 56 за все :)))
Коментувати
Антон Пустовой
Краще б додали ще одну відповідь, а саме 48, до завдання 31 про електроліз
Q&A
Для Антон Пустовой: там 96, нікуди не дінешся. В молекулі водню 2 атоми водню
Антон Пустовой
З закону Фарадея валентність водню один, а отже відповідь 48
фізик батько
явно написали молекулярний водень!!! Н+Н=2Н ...96!!!
Коментувати
Q&A
Я вважаю, що ВСІ учасники ЗНО з фізики, в не залежності від того чи вибрали вони якісь пари чи не вибрали нічого взагалі, з урахуванням того, що завдання 22 було не коректним, мають отримати максимальний тестовий бал (4) за це завдання. Інший варіант: це завдання взагалі не повинно враховуватися ні для кого з учасників.
Q&A
Відповіді завдання 22 з цьогорічного ЗНО з фізики СУПЕРЕЧАТЬ ЗАКОНУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ і здоровому глузду. В умові зазначено "A - робота НАД газом" Запропоновані відповіді будуть коректними виключно в тому випадку, коли "А - робота виконана газом над іншими тілами" http://testportal.gov.ua/results_phys/
Q&A
Запропоновані зміни не роблять завдання вірним. Жодне з написаних рівнянь не буде записом першого закону термодинаміки для жодного переліченого процесу в умовах задачі.
Q&A
Перепрошую. Для ізохорного процесу рівняння вірне. Там робота не виконується ні над газом ні самим газом.
Тетяна
Cтосовно слова вірно. Так можна кохати, а рівняння чи завдання може бути правильним, чи не правильним. І чому вас вчили на уроках української мови?!
Коментувати
фізик   батько
а графік залежності (R) опору металу від (t) температури!!!! ПРЯМА а не КрИвААА залежнысть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ivan
Для фізик батько:По-перше, це так тільки в ідеалі. По-друге, всі інші варіанти взагалі суперечать здоровому глузду
фізик батько
Ваня, ти мені покажи (наведи) шкільний підручник де ця залежність не є прямою... .... відповідь має бути 100% а не гібридною .... про надпровідність ніхто не сперечається... а де впевненість що в т. О опір також 0 а не тільки t=0 2. питання про нитку 6 Н. Важко було явно вказати що тягнуть перший брусок рукою безпосередньо а не за нитку...
Коментувати
Anton
А сразу написать нормально не могли? Седел в ступоре на тесте, не знал что ставить.
Q&A
Для Anton: Абсолютно вірно. Там немає правильної пари. Правильна відповідь жодна назва не утворює пари з жодним рівнянням.
Цікава фізика
Завдання про нукліди!!! До нуклідів належать ізотони, ізобари, ізотопи! І лише у ізотопів однаковою є кількість поотонів у ядрі! Шановні укладачі де ж однозначність у відповідях?
батько фізик
Цікава фізика...ще забув про ізохору та ізотерму :)))))))))))))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!