Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

Абітурієнти склали тест ЗНО з хімії, правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені у вівторок

Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам необхідно було розв’язати 60 тестових завдань, на що їм відводилося 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування з хімії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 94 бали.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії будуть оприлюдненні УЦОЯО у вівторок 24 червня в розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з хімії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Результати тестування з хімії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Не дуже добре підібрано.Задач на жири і вищі карбонові кислоти взагалі не було.Зато в 57 втулили надлишок і недостачу й практичний вихід
хімік
завдання нормальні,розв"язуються легко
Samoylov
Нормальное ВНО... Задачи ожидаемые и, по большей части, крайне просты и типичны. Несколько тестов порадовали хорошим уровнем))) Все остальное, как всегда.
Абитуриент 2015
Для Samoylov: можешь объяснить,как решить задачу на изотопы гидрогена,пожалуйста?
Samoylov
Напиши в ВК)
Samoylov
H1-O-H1, H1-O-H2, H2-O-H2, H2-O-H3, H1-O-H3, H3-O-H3
Коментувати
Марина
Думала тесты будут трудней.Конечно,много ошибок наделала по глупости и невнимательности...обидно(
МmM
Для Марина: Згідна з тобою)в мене також декілька дурних помилок і дуже важко з цим змиритись(((Надіюсь на біологію)
Коментувати
Никита
Тесты не тяжелые, однако непонятно почему сделали такой большой упор на неорганическую химию. Лично я готовился по комплексным изданиям, а что бы знать примерные балы проходил онлайн тестирование на яндексе. Задания прошлых годов изобиловали вопросами и задачами по орг химии, немало времени ушло на их освоение, а тут на тебе!
тестолог
Для Никита: нормально, пропорционально материалу программы зно и школьной программы
Коментувати
Ілонка
Да тяжковатеньке, була хімія 1 раз на тиждень у школі, так що толку ніякого не було
Таня
Тяжелые
ььььььььь
Что вы думаете о вно по химии?