Osvita.ua ЗНО У понеділок відбудеться ЗНО з хімії
У понеділок відбудеться ЗНО з хімії

В Україні розпочинається третій тиждень основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання

У понеділок відбудеться ЗНО з хімії

Тестуванням з хімії розпочинається третій тиждень основної сесії тестування у 2014 році. Для участі у зовнішньому оцінюванні було зареєстровано 49 208 майбутніх вступників. Абітурієнти Донецької та Луганської областей, у зв’язку із ситуацією у регіоні, участь в основній сесії тестування не братимуть.

У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам буде запропоновано розв’язати 60 тестових завдань за 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 94 бали, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання, в т.ч. калькулятори, мобільні телефони та інші електронні пристрої під час виконання тесту з хімії не дозволяється. В кожній аудиторії буде організоване місце для особистих речей учасників тестування.

Звертаємо увагу учасників тестування на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та інструкцій фахівців, які організовують та проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Учаснику необхідно мати при собі декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Тестування з хімії розпочнеться 23 червня об 11 годині ранку. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту з хімії у 2014 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Чи можна вирвати з робочого зошита ЗНО сторінку з періодичним законом для більш комфортного пошуку відповіді в тестах?
Лина
Для Андрій: так
Денис
твій зошит - твій світ
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!