Реєстрацію на додаткову сесію ЗНО завершено

На додаткову сесію ЗНО зареєструвалися 20 тисяч абітурієнтів з Донецької і Луганської областей

Реєстрацію на додаткову сесію ЗНО завершено

20 тисяч із майже 36 тисяч вступників з Донбасу перереєструвалися для складання тестів ЗНО під час проведення додаткової сесії тестування, яка відбудеться в інших регіонах України. Про це у своєму Facebook написав директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"Загальна кількість перереєстрованих 20 000 осіб. До них обов'язково приєднаються також і ті абітурієнти з інших областей України, яких до участі в додатковій сесії допустили апеляційні комісії регіональних центрів. Таких абітурієнтів також чимало. Тож нас очікує іще дуже складна та відповідальна велика сесія зовнішнього оцінювання. Від сьогодні починаємо формувати мережу пунктів тестування і команду людей, які будуть проводити оцінювання", - зазначив Лікарчук.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти звернулись до абітурієнтів з Донецької та Луганської областей з проханням уважно слідкувати за повідомленнями про пункти тестування, які будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Запрошення-перепустки для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання поштою надсилатися не будуть.

Як відомо, у зв’язку з ситуацією на Донбасі проведення тестування в регіоні було відмінено. Для тих абітурієнтів Донецької та Луганської областей, які не зможуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО, буде організована окрема сесія зовнішнього оцінювання. Міністерством освіти і науки буде визначено особливості вступу та конкурсного відбору абітурієнтів до вищих навчальних закладів регіону.

Освіта.ua
21.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів