Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть оголошені до 5 липня

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з історії

Тестування учасників зовнішнього оцінювання з історії України було проведено у п’ятницю 20 червня.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники зможуть отримати 90 тестових балів. Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з історії України див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з історії України, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Результати тестування з історії України будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Хто не згоден з відповіддю на 23 запитання , підписуємось на петицію !!! https://secure.avaaz.org/ru/petition/Sergiy_Mironovich_Kvit_viznati_pomilku_u_vidpovidi_do_zapitannya_23_testu_z_istoriyi_Ukrayini/?aXkhOhb
Надія
Потрібно 1500 голосів
Коментувати
маряна
Ура
макс
я випусник 2010р, і склав історію на 199.Якщо ви логічно мислити не можете то кто вам тоді доктор?Історія це гуманітарна математика, без логіки тут не обійтись
Лиля
Для макс: В 2010-м году по всем предметам замечательные таблички были! Самые лучшие за все годы! Если-бы сейчас было так, то никто-бы и не думал возмущаться и говорить о сложности тестов! А в этом году то же количество правильных ответов, за которое ты получил 199, боюсь, что могут оценить в 180 максимум. Рейтинг, ёлки-палки! Видать с каждым годом всё умнее и умнее становимся! Вот всемирную историю людям оценили на 10 баллов ниже, чем, если-бы они сдавали в прошлые годы. Не табличка, а крушение надежд и плевок в душу!
Коментувати
Марія
Чи не соромно робити таке складне зно? В порівнянні з історією 2013 року, це зно було надто складним та заплутаним. Таке відчуття, що це був тест на логіку, ане на історію! Діти - наше майбутнє? так зробіть гідні умови для цього!
світлана
Як буде з помилкою у 14 пит? потрібно було вказати портрет гетьмана Данила Апостола. Правильна відповідь - В. У відповідях на сайті - портрет Данила Апостола, але під ним - варіант Г !!!!!!! Яку відповідь вважатимуть правильною - В чи Г ??? Хто перевіряє роботу ? Людина чи комп’ютер ? Останньому не докажеш, що помилка у відповідях . Хто несе відповідальність за такі помилки ? куди звертатись ??? це НЕПРИПУСТИМО !!!!
qwerty
Для світлана: у кожного тестового зошита різні відповіді під різними літерами, для того і вказували номер зошита на бланку. все вам правльно зарахують.
Леся
Кожен абітурієнт має свій зошит з 1 по 15 номер, (у бланках ви відмічаєте свій номер зошита для чого???) а в зошитах відповіді відповідають різним літерам. Це зроблено для того, щоб учасники ЗНО не перемальовували один у одного хрестики.
Коментувати
Алина
В третьому Володимир !!!!!!!!!
Лалала
Я не можу зрозуміти,що цього року твориться з тим ЗНО.Обіцяли полегшити,а вийшло все навпаки. Англійська: самі зробили таблицю однією з найстрогіших за всі роки,а потім не можуть зрозуміти чому всі так погано написали.Математика: не задумуючись,зробили такі завдання,що навіть часу не вистачило всі нормально розглянути(а що говорити про позв’язання).Історія: одні завдання побрали з олімпіад,другі повидумували,що навіть самі не знають правильних відповідей. І це на їх думку називається *полегшення ЗНО у зв’язку з ситуацією в країні*? Прикро,що проходила минулорічні ЗНО набагато краще і надіялась все таки поступити на бюджет....
Іра
Для Лалала: не засмучуйтесь раніше часу. не забувайте, що ті самі ЗНО писали всі абітурієнти. всі були в рівних умовах. і ваш бал рейтинговий. тобто якщо всі погано написали, то і плюс в цьому є)
Коментувати
Дмитро
Доброго дня я б хотыв дызнатися як рахувати послідовності,якщо в мене наприклад 1,2 як його оцінювати або 2,3 ? І чого за 4 правельні відповіді всього 3 б якось не чесно )
Valeriya Yaremchuk
Для Дмитро: теж цікавить це питання!
Ліана
Для Дмитро: Завдання на встановлення правильної послідовності - тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (від № 49 до № 52), які оцінюються в 0, 1, 2 або 3 тестових бали. 3 бали - якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано. Теж вважаю,що неправильно та несправедливо((
Катя
Тобто якщо правильно 2 і 3 то взагалі 0 балів????
Коментувати
Віола
Одне я можу сказати точно: "Вивчаючи історію України у загальноосвітній школі, навіть з репетитором, але якщо ця школа без історичного нахилу, написати це ЗНО без помилок було неможливо!"
Ника
Для Віола: ну, вы замахнулись. ЗНО по истории на максимальный тестовый балл ( не путать с рейтинговым) писали и будут писать только единицы - очень талантливые дети. Например, в 2013 году из примерно 170 000 сдающих ни одной ошибки не допустили всего ТРИ человека. И если просмотреть отчеты ЗНО за предыдущие годы, то этот показатель всегда находился в пределах - не более шести человек из почти 200 000.
Віола
Я просто порівнюю з собою. Того року 10 помилок, а цього 27
Коментувати
Абітурієнт
(Продовження) Завдання 55, де необхідно було вказати три позиції, можливі до розпізнавання на картосхемі, я вважаю некоректним. По-перше, у атласі за 10 клас, наявному у мене (видавництво "Мапа", 2012 р.), відсутня карта з позначенням "нейтральної зони" та демаркаційної лінії періоду Української Держави П. Скоропадського, а у довіднику "Історія України. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів" (С. Кульчицький, Ю. Мицик, В. Власов) узагалі не вміщено інформації про результат радянських та українсько-німецьких переговорів травня 1917 року (договір у Коренево). Щодо коректності позиції "окреслити район формування українських радянських повстанських дивізії" хотілося б зазначити, що перша така дивізія була сформована в межах "нейтральної зони", а друга - на Східній Слобожанщині, і, на мою думку, позначень на карті недостатньо для визначення цих районів. Також хотілося б уточнити відповідність завдання 55 шкільній програмі та програмі ЗНО з історії України.
Аліна
Для Абітурієнт: Це олімпіадне завдання, ця карат була на області
Ірина 1
В мене склалося враження (може, й невірне), що для того, щоб здати ЗНО, погано знати занадто багато. Починаєшь бачити нюанси і зважувати, який з них мався на увазі. А ні який. Розраховано на середній кріпкий рівень, без занурення в глибокі пласти. Взагалі деталі впливають на події, але їх вплив сорозмірний нашім знанням про них. Не будуть ставити питання, які відомі тільки вузьким фахівцям по конкретному періоду. Інколи взагалі краще орієнтуватися на найменш неімовірну відповідь, а не шукати абсолютно істинну, бо такої і немає. Щоб не було питань щодо мого досвіду - маю 85 вірних відповідей в цьому тесті, в минулому році - 200 балів за світову літературу. І теж одна невірна відповідь була тоді саме за питання, де я занадто прискипливо поставилася до формулювання і зважувала варіанти, хоча відповідь була відома, впевнена, більшості абітурієнтів.
Коментувати
Абітурієнт
Відправив листа УЦОЯО з приводу питань 23 та 55. Як гадаєте, скоро отримаю відповідь? Доброго дня! Хочу звернутися до Вас із проханням обґрунтувати відповіді або коректність запитань 23 та 55 ЗНО з історії України цього року. Відповідь на завдання 23 "будівництво мережі залізниць" я вважаю недостатньо повною, адже, згідно з книгою О.В. Буштрук "Історія України. Готуємось до зовнішнього незалежного оцінювання", будівництво залізниць було наслідком впровадження та розвитку індустріальних галузей промисловості, таких як нафтовидобування та нафтопереробка. У цій же книзі вказано: "Причини трудової еміграції [селян західноукраїнських земель]: ... 3) відсутність роботи через слабкий розвиток промисловості...". Отже, після еміграції з України західноукраїнського населення, яке не мало змоги продовжувати роботу в традиційних галузях, останні взагалі занепали, адже не було кому їх продовжувати. Таким чином, вважаю, що обидва варіанти є коректними. ...
Елена Мизина
Для Абітурієнт: Щодо 23 маю таку ж думку - обидва варіанти правильні, а щодо 55 завдання - готуючись до ЗНО потрібно ретельно вивчати атласи за всі роки - це завдання взяте саме з нього...воно є коректним адже у шкільній програмі передбачена робота з контурними картами та атласами...
корифей
Для Абітурієнт: гадаю, що за тиждень-два буде відповідь, посилання на якусь буштрук безглузде, це що гуру історії, ікона, біблія. чого ти чіпляєш сюди еміграцію?? пишеш про її причини, а мова в завданні йде про занепад традиційних галузей господарства., висновок твій: виїхало та й усе запало безглуздий. Думаю в УЦОЯО посміються над твоїм зверненням, та відпишуть.
Олексій
Для корифей: а ти, розумнику, можеш навести хоч один аргумент чому саме залізниці мають бути? хоч якусь літературу. а не свої думки? це з тебе тут всі сміються.
Коментувати
Олексій
Зовсім не погоджуюсь з 23 та 43 завданням. Залізниці аж ніяк не пришвидшили руйнування традиційних галузей господарства. Його (питання №23), при відповіді про залізниці, можна вважати неправильно сформульованим, адже "традиційні галузі господарства" не руйнувалися до того і питання виходить дуже не логічним. Як можна пришвидшити те, чого не було? Отож, там куди більше підходить варіант з трудовою еміграцією, через яку масово виїжджало працездатне населення і тому все занепадало. А що питання 43 - то там бронзовий вік ніяк не може бути відповідь з конем. Адже коня приручили ще в енеоліті. І якщо мені хтось скаже за кочові племена, що вони були аж в залізному віці, то я вам скажу, що на степовій території України в часи бронзового віку були кочові племена, більш відомі, як ямна культура. І тому, якщо ще кочовиків можна приплести, то кінь явно не бронзова доба. Але, щоб не було суперечок, треба визнати, що обидва варіанти неправильні і тому правильної відповіді на цей варіант НЕМАЄ.
Аня
Для Олексій: Повністю погоджуюся з вами,більше не маю,що сказати
Діма
Для Олексій: Погоджуюся з тобою, там 30% завдань на які можна відповісти тільки за допомогою інтуїції
корифей
Для Олексія та його групи підтримки. НЕВІГЛАСИ!!! бронзовий вік - витіснення каменю штучним матеріалом. Бронза - штучний матеріал, бо його в природі не існує. Існує мідь та олово, а людина вперше їх змішала та отримала новий матеріал. Олексію! які в бронзовому віці кочовоки, янма культура - скотарські племена. Чи для тебе кочовики та скотарі одне й те саме. Жах. Пропаща людина.
Коментувати
Катерина
Все ЗНО з історії України це маячня.Невже всі питання,які були на ЗНО,це повинна знати кожна людина, кожен абітурієнт? Чому не було основних питань з історії? Ні про Богдана Хмельницького, ні про Гетьманщину, ні про ВВВ питань майже не було. Не було питань про те, що повинен знати кожен з своєї історії. Зате в нас питають всякі нюанси, тонкощі, які особливо не важливі. У той час як більшість населення навіть не знає коли почалася і закінчилася Друга світова.
максим
Для Катерина: +++
марія
цілком погоджуюсь
Діма
++++++
Коментувати
Корифей
КОАКО, який нах Володимир, це Святослав, бо батько його зазнав поразки від візантійців, а його жалюгідна доля - вбивство древлянами. Крім того, Володимир не може бути, бо Святослав не зазнав поразок від Вїзантії, його вбили печеніги.
Елена Мизина
Для Корифей: Святослав помер через печенігів повертаючись з невдачного походу на Візантію. Саме візантійський імператор підмовив "короля" печенігів напасти на Святослава
Елена Мизина
Для Корифей: І до речі у той час імператором був саме Іоанн Цимісхій
Елена Мизина
Для Корифей: Єдине що дає підставу стверджувати що правильна відповідь це Святослав це те, що Ігор плавав на Візантію( У той час як Святослав(Батько В.Великого) ходив на Візантію)
Коментувати
КОАКО
почему святослав в 4том вопросе?я полностью уверенна,что это было адресовано владимиру.
Абітурієнт10
Для КОАКО: тому що батько Святослава - Ігор зазнав поразки у поході 941 року.Флот був спаленим "грецьким вогнем".Потім Ігора вбили деревляни.Все легко і зрозуміло.
КОАКО
но ведь этот Иоан появился только тогда,когда уже правил Святослав.следовательно при Игоре он был либо маленьким,либо вообще не рожден(такова моя логика.я принимаю,что могу быть не права).и у Святослава был тоже явно не удачный поход на Византию.а Игорь в конечном итоге подписал с какой-то мирный договор с ними
Корифей
Абітурієнт10 Маладца!!! Десять балів, просте знання елементарних речей, логіка й усе що потрібно для відповіді майже на ВСІ завдання, ну звісно крім дат, які треба було ЗУБРИТИ!!!
Коментувати
Корифей
Абітурієнту!!! Все дуже просто. пори зах/укр регіон був окремішним в плані сполучення від метрополії, то розвивалася і процвітала місцева традиційна кустарно-реміснича промисловість. як тільки протягли залізниці сюди хлинули дешеві промислові товари, з якими вуйки кустарі коекурувати не могли та масово розорялися, а традиційні залузі занепали. Просте завдання на розуміння суті історичного процесу і все. Ми ж це вчили
Абітурієнт
Для Корифей: Так,саме так!Дякую за те,що гарно всім пояснили!
Абітурієнт10
Ви говорите за промисловість,а не за господарство
Коментувати
Абітурієнт10
А 23 завдання??Чому залізниці?Як вони могли вплинути на господарство?на промисловість - так,але не на господарство. Малоземелля є більш логічним в цьому випадку.Хто згідний?
Абітурієнт
Для Абітурієнт10: там малоземелля не було, це в Наддніпрянській, Західна Україна це аграрно-сировинний додаток Австро-Угорської імперії,проблеми малоземелля, як головної, не було
Абітурієнт10
Була,якраз однією із основних.Саме малоземелля було причиною еміграції
Коментувати
Олександра
Скажіть, будь ласка, 69 тестових балів - це приблизно скільки по 200-бальній шкалі?
ПЕТРИКОР
Для Олександра: це багато. ) I для найтупiших, IСНУЕ ОРIЕНТЕРОВАЧНА ПРОГРАМА ДЛЯ ОТРИМАННЯ СЕРЕДНЬОГО БАЛУ НЕ ТУПIТЬ БУДЬ ЛАСКА
Коментувати
Корифей
Аліна, ти помиляєшся. Ні Крим, ні кубань не входили до гетьманату. Велись лише перегоаори про можливе входження як автономій. ЩОДО МАЛЕНЬКОЇ ПЕРЕМОГИ, яка це в біса перемога, ну лопухнувся центр, нічого страшного з ким не буває. У них теж там запара. Це ми склали тест та чекаємо, а вони без вихідних вкалують, якщо в суботи вивішують та виправляють. Головне виправли, а не вперлися рогами та стояли на своєму за честь мундира.
Аліна
Для Корифей: Подивись карту 1918 року. Там все чітко вказано! Я це не вигадала собі. А щодо маленької перемоги, то так, ми справді досягнули свого і це вже крок вперед! І хто відпочиває, а кому прикро через те,що за свої ж знання і помилку Центру бали можуть зняти тестові бали. Звісно, хто ж не помиляється! Але не бачу нічого поганого в тому, що абітурієнти вказують на можливі помилки у відповідях! Оскільки це лише збільшує шанси дійсно об’єктивного оцінювання.
Корифей
Яка карта? я дивився в атласі для 10 кл. По моєму карту Центр саме звідси й перемалював. НУ ДУЖЕ СХОЖА!! Перемога не перемога, але помилку виправили й слава богу, головне що все решта тепер правильно.
Аліна
Дивилася я карти. І бачила ці землі в складі Гетьманату. Все.
Коментувати
Аліна
Отож! Наша перша маленька перемога! 51 завдання виправлено! Але... вже не можна залишати і 55 завдання без уваги! Оскільки там теж помилка! За Гетьманату до Української Держави входили землі Криму і Кубані!
Абітурієнт
Для Аліна: На початку гетьманування - ні.
Аліна
Але потім --так! На підтвердження можу скинути посилання на карту 1918 р. Держави Скоропадського! Але ж як тоді оцінювати? Тоді чому пункт про антигетьманські повстання неправильний?)
Абітурієнт
У ЗНО з історії України за 2013 рік (ІІ сесія) була ця карта і питання: "Які території позначені на карті жирною лінією?". Відповідь - Українська держава П. Скоропадського.
Коментувати