Osvita.ua ЗНО Завершено зовнішнє оцінювання з історії України
Завершено зовнішнє оцінювання з історії України

Абітурієнти склали тест з історії України. Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 21 червня

Завершено зовнішнє оцінювання з історії України

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України у 2014 році було зареєстровано майже 175 тисяч абітурієнтів. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 90 % від загальної кількості зареєстрованих.

Протягом 135 хвилин учасникам ЗНО з історії України необхідно було розв’язати 56 тестових завдань.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників з історії України.

Під час оголошення результатів ЗНО з історії України буде оприлюднено таблицю відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть оголошені у суботу 21 червня. Див. розділ "Відповіді на тести ЗНО".

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з історії України, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться через 15 днів. Про дату оголошення результатів ЗНО з історії України буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
а.м.
Чому було вилучено питання про січі? Вперше чую про таке, але дійсно бракує кілька балів!
Дима
скільки балів за всі завдання?...92?
максим
80 правильних .скільки приблизно балів
максим
я не згоден з відповіддю на питання про Велике Князівство Литовське.Там також вірна відповідь.що офіційними були і литовська і польська мови. Думаю питання ,поступова ліквідація ...не зовсім правильним.
Макс
есть шанс,что в этом году будет нормальный рейтинговый балл.,в отличии от английского языка и за 72 правильных ответов будет 190 баллов у меня?
Ирина
Для Макс: прим. 187 - 190
Коментувати
Паша
66 то нормально?
Олеся
Для Паша: Приблизно 185±. Так, це нормально. ))
Коментувати
Руслан Никифоров
Завдання з Кучмою і Симоненком не має в програмі навіть гуманітарно-правового ліцею з факультетом історії. Ми ще не були політично свідомі, щоб запам"ятовувати таке в 1999р. Як ми, блять, його розв"язати повинні, скажіть мені будь ласка?
ПЕТРИКОР
Для Руслан Никифоров: ми ось в 11 класi, весною це все вчили. Не нада ля ля
ПЕТРИКОР
Для Руслан Никифоров: але я також не правильно вiдповiла)) Дурень я, та й годi
Руслан Никифоров
ви вчили що в другому турі Кучма боровся з Симоненком? Може це вам просто розповіли, або вчитель щось знав)
Коментувати
Олег
завдання 39: при чому тут спортсмени і ,,ми більши пятидесяти кілометрів не ходимо’’ до бюрократизму держапарату? взагалі хтось знає, в чому полягає зміст карикатури?а то не зрозумів. це взагалі не плакат а якась маячня.
ред
Для Олег: бабка попросила отнести ее заявления в соответствующие органы , а спортсмены ответили, что так много они не проходят.
Руслан Никифоров
Зміст в тому, що треба обійти з пару десятків органів, а це тіпа більше 50-ти км. Я сам до цього не допер на зно, тільки потім зрозумів.
Ольга
Завданння на звичайну логіку
Коментувати
Юлія
Я подавлена тестом з історії та англійської мови. Тест з історії був важким! Напевне міністерство забуває яку шкільну програму воно складає. Забуває, що, наприклад, в економічних класах один урок історії в тиждень. При такій програмі взагалі неможливо щось вивчити! В підручниках немає тих цитат, які міністерство дало у цьому році! Так звідки нам їх знати? А Січі взагалі було вилучено!! Щодо англійської то це взагалі завал! В школах викладають мову вчителі які розуміють її на елементарному рівні! Програма в школах жахлива! Підготовки ніякої! Так можливо міністерство не буде говорити про наш рівнень підготовки, а розпочне з себе? З шкіл? Який сенс з них, якщо діти з 1 класу вчать англійську і такі жахливі показники? Про шкалу я взагалі не говорю! Я рада за людей, які зараз їдуть вступати в Європу! Навіть у Польшу набагато легше вступити чим до нас! Ціни помірні, а не 35 000 в рік! І корупції там немає! А в наших ВНЗ "ліміти п’ятірок"!!! Набридло це вже все!
княгиня Ольга
Для Юлія: "В підручниках немає тих цитат, які міністерство дало у цьому році!" - цитати не потрібно було заучувати, із завданням можна було впоратись, виокремивши їх суть, зерно . Я згодна з тобою, проте, "виживаємо як можемо"... краще не скаржитись, а використати всі можливості, які маєш.
Коментувати
пампам
англ 163, история и украинский + - по 190
пампам
если общий выходит 590-600.. то можно поступить в киев на бюджет в кну,кпи?
катя
Для пампам: это на контракт , бал маленький
Макс
можно,смотря на какой факультет
Катя
дивлячись на який факультет хочеш вступати) на деяких і 600 з копійками беруть на бюджет)
Коментувати
Daren
Совершенно не готовилась к истории Украины. Вопросы были занятными, так что процесс написания оценивания был приятным) Однако, как мне кажется, есть несколько спорных моментов в заданиях... И да, большинство заданий были не на цифровую-событийную историю, а на культуру, литературу, общие знания.
дина
Если мой 570 можно поступить на бюджет?
Anna Kozak
як думаєте, якщо приблизний суцільний бал 530, можливо вступити на бюджет?
Аня
Для Anna Kozak: смотря какой город, факудьтет и престиж вуза) куда собираешься?
Коментувати
Антон
У меня общий 486 ( сдавал укр.яз, математику и англ.яз) В какие города хотите больше всего поступить?
Таня Лейниц
Для Лера: У меня по математике -150, по укр.яз -153( +- 3б), по истории У.- максимум 145..Общий получается 450) Хочу п=на экономический)надеюсь на бюджет))
ПЕТРИКОР
Для Таня Лейниц: у меня балы намного выше, а я даже на контракт не надеюсь поступить.
Коментувати
Лера
Считали ваш приблизительный общий балл по трём предметам?Хвастайтесь))
Настя
Для Лера: 535 десь буде. хвастатись нічим(
Коментувати
ПЕТРИКОР
Всi дуже засмученi, нiби то ЗНО було дуже складним. А я бiльше засмучена, що погано пiдготувалася, i була не завжди певна у правильностi моiх мiркувань i тому написала не дуже добре. :С Ось про що вам потрiбно думати, дорогi моi.
Ірина
Для ПЕТРИКОР: Я сама вважаю тести цього року не надто вдалими... Та ні, вони справді для більшості важкі. Але більше всього я ненавидже не авторів, а саму себе. Адже я довго готувалася, цілу ніч повторяла матеріал. Можливо, неправильно розробила стратегію у підготовці. Але щоб там не було - винні ми самі, тому що потрібно визнати те, що тести були реальними для написання.
княгиня Ольга
Чому мені одній здається, що тести були нормальні :(
Коментувати
Лера
http://academia.in.ua/?q=node/755 Ответы на ЗНО этого года) Желаю всем удачи! Всем удачного поступления!!!
Таня
Тест був дуже складним! Завдання просто безгулуздi! Хто цi тести складав я не знаю.Навiть репетитор був в шоцi вiд цьогорiчних завдань!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!