Як випускники шкіл оволоділи англійською у школі (відео)

Директор Українського центру оцінювання про результати ЗНО випускників шкіл з іноземних мов

Як випускники шкіл оволоділи англійською у школі (відео)

Ігор Лікарчук підбив підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань абітурієнтів з іноземних мов.

Освіта.ua
19.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Antonina
А може міністерство пояснити, як випускник сільської школи, який навчається за індивідуальною формою навчання і маючи 0,5 уроків англійської мови в тиждень засвоїти матеріал на рівні з іншими учнями????При цьому, за положенням не можна об’єднувати учнів, які навчаються за індивідуальною формою навчання, в групи. Чому, коли в класі є 2-3-4 учні, кожен з них повинен відвідувати лише 8 уроків в тиждень, окремо від інших учнів, замість того, щоб мати 16-24-32 уроки в тиждень відповідно, якщо будуть об’єднані в клас?????Виходить, що однокласники навіть не знають один одного!!!!!!!!!!Про які знання можна говорити??????Таке враження, що положення складали люди,які жодного дня не працювали в школі!!!!Воно реальне лише для дітей, які навчаються за індивідуальною формою за станом здоров’я вдома!!!!
1
нуль цілих одинадцять десятих???
Соломія Костельна
Що це взагалі за переведення результатів!!!!!!!!!! Це ж іноземна мова, а оцінювання набагато гірше, ніж з інших предметів!!! як на мене, жорстоко з вашого боку так підраховувати результати і відбирати в дітей, які дійсно стараються, працюють над собою і хочуть чогось в житті досягти, шанс на отримання освіти в одному з вузів України...з такими темпами більшість студентів поступатиме в Польщу або ще деінде, адже там до них поставляться набагато лояльніше, ніж на Батьківщині! А вам варто було б задуматись над тим, чому випускники так погано складають тест! Можливо,треба змінювати систему і якось більше опиратись на шкільну програму!!!!!!!!
наталия
Пане Лікарчук поясніть мені,чому мій син відповідає на всі завдання ДПА без помилок,а запитання ЗНО він проходить дуже важко???Вам не здається ,що програма шкільна і зно не співпадає!!!Чим ви займаєтесь,і хто за це буде відповідати!!!!!
Руслан Никифоров
Для наталия: З ДПА дається обмежена кількість варіантів, його можна просто зазубрити. Та і чесність його проведення сумнівне.
мила
про качество тестов молчу, но проводятся тесты честно , процедура не вызывает нареканий. 4й год работаю старшим инструктором, так что со знанием вопроса пишу.
Коментувати
Max
Хочется и предыдущих обругать(хотя показатели 200 бальников в разы больше) и вопросы слить(т.к. показатели не на, а в 3 раза выше, что не реально)
ВЧИТЕЛЬ
Пане Лікарчук,Ви самі себе чуєте,як Ви можете робити висновки по двох іноземних мовах у ЗНО,коли ці діти тільки почали вивчати дві іноземні??Ви багато доброго зробили за 1 рік???!!!
Iryna Kotyk
крім кількості глдин та програми ЗНО треба ще розглянути питання поділу класу))) 25-26-27 учнів без поділу для вивчення англійської - це просто "пародія" на вивчення іноземної...
Oksana Loitarenko
Як на мене, занадто вже експрес-інформація виявилась:-/ За даними УЦОЯО у 2011р. 62601 учасників ЗНО здавали англійську мову, що становило 86,7% від усіх зареєстрованих, з них лише 46 (0,07%) отримали 200 балів, а 4445 випускників (7,1%) набрали 180,5-200 балів, що орієнтовно відповідає 10-12 балам в школі. У 2012 - з 82428 учасників (92,6% від зареєстрованих) 49 (0,06%) отримали найвищий бал, 6220 (7,55%) - у межах високого рівня. У 2013р. - з 83 701 (91,8%) учасників 32 (0,04%) мали 200 балів, 6680 (7,99%) - від 180,5 до 200. І, нарешті, у 2014р. 69 405 (92,2%) учасників (без Донецька, Луганська та Криму!) дали 87 (0,13%), які справились максимально правильно, 5846 (8,44%) - у межах 180,5-200. Як на мене, то це найвищий показник за останні роки, особливо із максимально можливих! І справа, здається, не в тому, чи стали діти знати краще англійську - просто цьогорічний тест був таки легшим! Краще переглянути кількість годин для викладання англійської у школі та програму ЗНО з предмету!