Osvita.ua ЗНО Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з фізики буде повідомлено додатково

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Тестування основної сесії ЗНО було проведено у середу 18 червня. Для участі у ЗНО з фізики у 2014 році було зареєстровано понад 66 тисяч учасників. Явка на пункти тестування склала 89,1 % від кількості зареєстрованих абітурієнтів.

За умови правильного виконання всіх завдань тесту учасники зможуть отримати 56 тестових балів. Після визначення результатів кожного абітурієнта тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з фізики будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО з фізики. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з фізики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з фізики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Q&A
Відповіді завдання 22 з цьогорічного ЗНО з фізики СУПЕРЕЧАТЬ ЗАКОНУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ і здоровому глузду. В умові зазначено "A - робота НАД газом" Запропоновані відповіді будуть коректними виключно в тому випадку, коли "А - робота виконана газом над іншими тілами" http://testportal.gov.ua/results_phys/
Богдан
Запрошуємо всіх абітурієнтів на спеціальність "Управління інформаційною безпекою" у ВНТУ. http://ub.vntu.net/ Тут є вся інформація про викладачів, навчання, переваги спеціальності. На спеціальності викладають молоді викладачі, сертифіковані відомими компаніями Microsoft, Cisco. Ми базуємося на «Центрі інформаційних технологій і захисту інформації», проводяться лабораторні та практичні заняття, зокрема, в комп’ютерних класах IT Академії Microsoft та на сучасному мережевому обладнанні в комп’ютерних лабораторіях Мережевої Академії Cisco, а також в науково-дослідних лабораторіях технічного захисту інформації.
Олександр
Хтось зможе пояснити, звідки в 28 завданні береться друга правильна (?) відповідь 1,6?
Q&A
Для Олександр: Це буде значення кількості тепла, що отримає газ від інших тіл за весь відрізок 1-2-3. Протягом процесу 1-2 іде нагрівання, а протягом процесу 2-3 газ віддає тепло іншим тілам. Приблизно як в тепловій машині. Є тепло, що робоче тіло отримало від нагрівача, і тепло, що робоче тіло передало охолоднику. А робота виконана тепловою машиною це різниця абсолютних величин цих теплот.
Коментувати
:)
33
Вадим
4456
Zhenya
26
iam
23

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!