Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання з фізики будуть опубліковані 19 червня

Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики у 2014 році було зареєстровано понад 66 тисяч учасників. Участь в основній сесії ЗНО не брали абітурієнти з Донецької та Луганської областей. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 89,1 % від кількості зареєстрованих учасників.

Під час виконання тесту учасникам ЗНО з фізики було запропоновано розв’язати 34 тестових завдання. За умови правильного виконання всіх завдань тесту учасники зможуть отримати 56 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з фізики.

Правильні відповіді на завдання тесту з фізики будуть опубліковані 19 червня у розділі Відповіді ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з фізики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться через 10-11 днів. Про дату оголошення результатів ЗНО з фізики буде повідомлено додатково.

Як відомо, Український центр оцінювання якості освіти 18 червня оголосив результати ЗНО з іноземних мов.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Шевченко
Что за бред, в задании № 22 написано что А- работа над газом, а в формулах изобарного и изотермического процессов нет минуса перед работой. Это как понимать, какую работу имеет ввиду автор, газа или над газом? В украинском варианте то же самое, две опечатки в одном задании.