Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської мов

Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Тестування основної сесії з іноземних мов відбулося 3 червня. Для участі у тестуванні з англійської мови було зареєстровано 89 172 абітурієнта, понад 4 тисячі абітурієнтів були зареєстровані для складання тестів з німецької, французької та іспанської мов.

Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 95 % від загальної кількості зареєстрованих учасників. З відомих причин, абітурієнти з Донецької та Луганської областей участі в основній сесії ЗНО не брали.

Тест ЗНО з іноземних мов складався із 43 тестових завдань. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке оцінюється від 0 до 14 тестових балів. Максимальний тестовий бал, що зможе отримати абітурієнт за виконання завдань тесту з іноземних мов, складає 56 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, У разі незгоди з отриманими результатами з іноземних мов, учасники ЗНО можуть подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів тестування з іноземних мов, подані до 24.00 год. 20 червня 2014 року включно.

Апеляційні заяви надсилаються до Українського центру оцінювання якості освіти поштою (дата подання заяви визначається за відміткою, зробленою поштовою установою в установленому законодавством порядку). На конверті слід зробити позначку "Апеляційна комісія".

Таблиці переведення тестових балів з іноземних мов у 200-бальну шкалу 2014 року:

 


Освіта.ua
17.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий
а правда что с 2й сесси берут всех на контракт?)
Євгеній
157.5 за твір 12 балів
Свяослав
Твір на 13 балів. 5 помилок, тому в сумі вийшло 185.5 Я шокований
Владислав Белов
Для Свяослав:
Коментувати
Орест
199....а так хотілось 200...можна подати апеляцію?....я трошки розчарований(((
iren
Для Орест: можна))Ти обов’язково подавай,яка несправедливість(((
Коментувати
Petr
197, 12 за твір((
Іра
Для Petr: Яка біда(((Так погано написав..вже поплакав??
Коментувати
w
Вот интересно, как люди, которые не могут элементарное понять (рейтенговое оценивание) собрались учиться в вузе.
Александр
Нифига не учил, получил 194.5, хаха, написал ЗНО за 45 минут
лл
Для Александр: хаха напевно на 130 написав, а тут повимахувався
Di
не-а! результаты перепутали 100%)) Везунчик!
Коментувати
Крик душі
" Замість того, щоб заохотити дітей ви просто плюєте їм у душу." Насправді це дуже образливо вчити 1,5 р. посилено!!! мову, щоб потім в тебе вийшов такий "чудовий" результат. П.с. варто було б покращити рівень викладання в школах, а тоді щось вимагати від нас. Адже і не виходить розраховувати на високий бал, коли у твого вчителя приблизно такі ж низькі знання, як в тебе, і до того ж щодня вислуховувати, як ця людина ненавидить свою роботу і зривається на нас (дітей). Доки таке буде, не варто вимагати поглиблених знань від нас (які все ж ми отримуємо за величезні гроші у репетиторів). Освіта у нас безкоштовна...
w
Для Крик душі: Гениями все не будут, как ни старайся. Общеизвестно, что действительно умных учеников не больше 5%
Крик душі
Мне и не нужно это. Поступить на бюджет, и мне достаточно)
Тетяна
В эпоху современных технологий можно научиться чему угодно идеально, если захотеть. Мне в свое время не помешало научиться математике чисто на книгах, поступить на мехмат в Шевченко и закончить его с красным дипломом. Да, конечно же, с хорошим преподавателем это намного легче, но вопрос только в том, насколько ты хочешь действительно что-то знать. Тем более для изучения иностранных языков есть столько интерактивных ресурсов!
Коментувати
Антон
У меня 142.5 баллов, они мне за мое сочинение влипили всего лишь 6 баллов из 14? Что это за оценка такая? Какие твори оценивали ЗНО? Народ, если я иду не на бюджет, а на платный, меня примут с таким баллом?
ЫЫЫ
Для Антон: Не сомневайся даже ! =)
Коментувати
Ольга
Для W. Т.е. тех кто учил, стало в 3 раза больше, чем в прошлом году?. Что-то не верится. P.S. Я учила и сдала на 180.
Юлия
Ураааааааа)))
student
Ей, абітуро!!! Не вийте щодо таблиць... Вони складаються приблизно так: 200 балів наберуть 0,05 - 0,2 %, 190+ 2-3%, 180-190 - 5%, 150-180-45% 124- 8-9%...
Ольга
Если в 2013г кол-во 200 бальников было 32, а в этом 87, т.е. больше в 3 раза. О чем это говорит? Была утечка информации. Слили вопросы налево.
w
Для Ольга: Учить нужно, а не оправдывать себя тем, что кто-то знал вопросы заранее.
Ольга
Для W. Т.е. тех кто учил, стало в 3 раза больше, чем в прошлом году?. Что-то не верится. P.S. Я учила и сдала на 180.
Даша
Естественно, с каждым годом подготовка к зно все лучше! ничего удивительного нет, это скорее даже странно, что на всю Украину только 87 человек выполнили все. У репетиторов с каждым годом все лучше система подготовки. Тем более, если ученик и сам не дурак (а я думаю, в Украине найдется сотня не-дураков), то почему он при надлежащей подготовке и доле везения не может сдать на 200?
Коментувати
Я
87 абітурієнтів із англійської мови набрали максимально можливу кількість тестових балів.
ксюня
Для Я:
ксюня
Для Я: Не тільки з англ. мови, а серед всіх 4-х іноземних мов 87. Щтак.
Коментувати
Абитуриент
Абитуриенты страны пишут письмо в УЦОЯО (https://vk.com/typical_odynadtsyatyklasnyk?w=wall-48713088_201134) Недовольные, присоединяйтесь.
Віктор
Для Абитуриент: Ще б запропонували змінити таблицю множення...
Коментувати
Марина
По сути сам тест был легким. Я проверила по шкале прошлых годов и у меня должно было быть 175.8, я была спокойна все время и уверена что меньше 170 у меня не будет. В итоге у меня получилось 167,5. Каким образом они переводили эти баллы?Все кого не спрошу ожидали выше баллов, чем они оказались. Не знаю даже. что теперь ожидать от остальных тестов.
Я
Для Марина: Саме тому, що завдання були не дуже складними, більший відсоток абітурієнтів з ними впорався. А як результат, тестовий бал, що давав певне значення рейтингового балу в цьому році має бути більшим ніж у попередньому
Коментувати
Андрій
Результати були надзвичайно складними, при цьому давати такий низький коефіцієнт - мені здається це трішки занадто. Міняєте країну - міняйте і систему освіти.
Олександр
Саме через це, шкала така жорстка.
Олександр
Перестаньте звинувачувати в усіх гріхах МОН та УЦОЯО. Шкала жорсткіша (маю на увазі англійську мову) у зв’язку з тим, що значна частина абітурієнтів склала тест, певною мірою, на високі бали. Це означає. що зі завданнями тесту, більшість абітурієнтів упоралась. Для підтвердження свої слів рекомендую ознайомитися із статтею: http://pedpresa.com.ua/zno/viktor-horoh-zavdyaky-shkalyuvannyu-my-mozhemo-zrivnyaty-rizni-za-skladnistyu-varianty-testu/
Карина
Ну вот наши детки учились учились и все, результат 180 балов и прощай бюджет, который и так в этом году на 30 тыс. меньше, теперь либо в бурсу либо работать. В прошлом году хороших вузах бюджет закрывали от 190 и выше за каждый зно.
Олександр
Для Карина: не меліть дурниць!!! Про, що Ви кажете? Звідки у Вас такі цифри? Не сійте паніку, не знаючи факти. За попередніми даними, минулого року к-сть держ. місць складала 99 153 місць. Цього - 98 700 місць. Різниця у 1000 місць.. Де Ви взяли цифру 30 000??? Ознайомтесь: http://www.uchis.com.ua/2014/06/biudzhet-2014.html
Марія
Карина, що за нісенітниці? В який ти вуз зібралася?
Коментувати