Osvita.ua ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов
Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської мов

Визначено результати учасників ЗНО з іноземних мов

Тестування основної сесії з іноземних мов відбулося 3 червня. Для участі у тестуванні з англійської мови було зареєстровано 89 172 абітурієнта, понад 4 тисячі абітурієнтів були зареєстровані для складання тестів з німецької, французької та іспанської мов.

Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 95 % від загальної кількості зареєстрованих учасників. З відомих причин, абітурієнти з Донецької та Луганської областей участі в основній сесії ЗНО не брали.

Тест ЗНО з іноземних мов складався із 43 тестових завдань. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке оцінюється від 0 до 14 тестових балів. Максимальний тестовий бал, що зможе отримати абітурієнт за виконання завдань тесту з іноземних мов, складає 56 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, У разі незгоди з отриманими результатами з іноземних мов, учасники ЗНО можуть подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів тестування з іноземних мов, подані до 24.00 год. 20 червня 2014 року включно.

Апеляційні заяви надсилаються до Українського центру оцінювання якості освіти поштою (дата подання заяви визначається за відміткою, зробленою поштовою установою в установленому законодавством порядку). На конверті слід зробити позначку "Апеляційна комісія".

Таблиці переведення тестових балів з іноземних мов у 200-бальну шкалу 2014 року:

 


Освіта.ua
17.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитрий
а правда что с 2й сесси берут всех на контракт?)
Євгеній
157.5 за твір 12 балів
Свяослав
Твір на 13 балів. 5 помилок, тому в сумі вийшло 185.5 Я шокований
Владислав Белов
Для Свяослав:
Коментувати
Орест
199....а так хотілось 200...можна подати апеляцію?....я трошки розчарований(((
iren
Для Орест: можна))Ти обов’язково подавай,яка несправедливість(((
Коментувати
Petr
197, 12 за твір((
Іра
Для Petr: Яка біда(((Так погано написав..вже поплакав??
Коментувати
w
Вот интересно, как люди, которые не могут элементарное понять (рейтенговое оценивание) собрались учиться в вузе.
Александр
Нифига не учил, получил 194.5, хаха, написал ЗНО за 45 минут
лл
Для Александр: хаха напевно на 130 написав, а тут повимахувався
Di
не-а! результаты перепутали 100%)) Везунчик!
Коментувати
Крик душі
" Замість того, щоб заохотити дітей ви просто плюєте їм у душу." Насправді це дуже образливо вчити 1,5 р. посилено!!! мову, щоб потім в тебе вийшов такий "чудовий" результат. П.с. варто було б покращити рівень викладання в школах, а тоді щось вимагати від нас. Адже і не виходить розраховувати на високий бал, коли у твого вчителя приблизно такі ж низькі знання, як в тебе, і до того ж щодня вислуховувати, як ця людина ненавидить свою роботу і зривається на нас (дітей). Доки таке буде, не варто вимагати поглиблених знань від нас (які все ж ми отримуємо за величезні гроші у репетиторів). Освіта у нас безкоштовна...
w
Для Крик душі: Гениями все не будут, как ни старайся. Общеизвестно, что действительно умных учеников не больше 5%
Крик душі
Мне и не нужно это. Поступить на бюджет, и мне достаточно)
Тетяна
В эпоху современных технологий можно научиться чему угодно идеально, если захотеть. Мне в свое время не помешало научиться математике чисто на книгах, поступить на мехмат в Шевченко и закончить его с красным дипломом. Да, конечно же, с хорошим преподавателем это намного легче, но вопрос только в том, насколько ты хочешь действительно что-то знать. Тем более для изучения иностранных языков есть столько интерактивных ресурсов!
Коментувати
Антон
У меня 142.5 баллов, они мне за мое сочинение влипили всего лишь 6 баллов из 14? Что это за оценка такая? Какие твори оценивали ЗНО? Народ, если я иду не на бюджет, а на платный, меня примут с таким баллом?
ЫЫЫ
Для Антон: Не сомневайся даже ! =)
Коментувати
Ольга
Для W. Т.е. тех кто учил, стало в 3 раза больше, чем в прошлом году?. Что-то не верится. P.S. Я учила и сдала на 180.
Юлия
Ураааааааа)))
student
Ей, абітуро!!! Не вийте щодо таблиць... Вони складаються приблизно так: 200 балів наберуть 0,05 - 0,2 %, 190+ 2-3%, 180-190 - 5%, 150-180-45% 124- 8-9%...
Ольга
Если в 2013г кол-во 200 бальников было 32, а в этом 87, т.е. больше в 3 раза. О чем это говорит? Была утечка информации. Слили вопросы налево.
w
Для Ольга: Учить нужно, а не оправдывать себя тем, что кто-то знал вопросы заранее.
Ольга
Для W. Т.е. тех кто учил, стало в 3 раза больше, чем в прошлом году?. Что-то не верится. P.S. Я учила и сдала на 180.
Даша
Естественно, с каждым годом подготовка к зно все лучше! ничего удивительного нет, это скорее даже странно, что на всю Украину только 87 человек выполнили все. У репетиторов с каждым годом все лучше система подготовки. Тем более, если ученик и сам не дурак (а я думаю, в Украине найдется сотня не-дураков), то почему он при надлежащей подготовке и доле везения не может сдать на 200?
Коментувати
Я
87 абітурієнтів із англійської мови набрали максимально можливу кількість тестових балів.
ксюня
Для Я:
ксюня
Для Я: Не тільки з англ. мови, а серед всіх 4-х іноземних мов 87. Щтак.
Коментувати
Абитуриент
Абитуриенты страны пишут письмо в УЦОЯО (https://vk.com/typical_odynadtsyatyklasnyk?w=wall-48713088_201134) Недовольные, присоединяйтесь.
Віктор
Для Абитуриент: Ще б запропонували змінити таблицю множення...
Коментувати
Марина
По сути сам тест был легким. Я проверила по шкале прошлых годов и у меня должно было быть 175.8, я была спокойна все время и уверена что меньше 170 у меня не будет. В итоге у меня получилось 167,5. Каким образом они переводили эти баллы?Все кого не спрошу ожидали выше баллов, чем они оказались. Не знаю даже. что теперь ожидать от остальных тестов.
Я
Для Марина: Саме тому, що завдання були не дуже складними, більший відсоток абітурієнтів з ними впорався. А як результат, тестовий бал, що давав певне значення рейтингового балу в цьому році має бути більшим ніж у попередньому
Коментувати
Андрій
Результати були надзвичайно складними, при цьому давати такий низький коефіцієнт - мені здається це трішки занадто. Міняєте країну - міняйте і систему освіти.
Олександр
Саме через це, шкала така жорстка.
Олександр
Перестаньте звинувачувати в усіх гріхах МОН та УЦОЯО. Шкала жорсткіша (маю на увазі англійську мову) у зв’язку з тим, що значна частина абітурієнтів склала тест, певною мірою, на високі бали. Це означає. що зі завданнями тесту, більшість абітурієнтів упоралась. Для підтвердження свої слів рекомендую ознайомитися із статтею: http://pedpresa.com.ua/zno/viktor-horoh-zavdyaky-shkalyuvannyu-my-mozhemo-zrivnyaty-rizni-za-skladnistyu-varianty-testu/
Карина
Ну вот наши детки учились учились и все, результат 180 балов и прощай бюджет, который и так в этом году на 30 тыс. меньше, теперь либо в бурсу либо работать. В прошлом году хороших вузах бюджет закрывали от 190 и выше за каждый зно.
Олександр
Для Карина: не меліть дурниць!!! Про, що Ви кажете? Звідки у Вас такі цифри? Не сійте паніку, не знаючи факти. За попередніми даними, минулого року к-сть держ. місць складала 99 153 місць. Цього - 98 700 місць. Різниця у 1000 місць.. Де Ви взяли цифру 30 000??? Ознайомтесь: http://www.uchis.com.ua/2014/06/biudzhet-2014.html
Марія
Карина, що за нісенітниці? В який ти вуз зібралася?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!