18 червня відбудеться ЗНО з фізики

У середу буде проведено ЗНО з фізики, для участі у тестуванні зареєстровано понад 66 тисяч абітурієнтів

18 червня відбудеться ЗНО з фізики

В Україні триває проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 18 червня відбудеться тестування з фізики. Цього року для участі у ЗНО з фізики зареєструвалися понад 66 тисяч абітурієнтів.

За 180 хвилин відведеного часу, учасникам зовнішнього оцінювання буде необхідно розв’язати 34 тестових завдання, які в свою чергу поділені на три різних форми. Кожна форма завдань має власну схему оцінювання.

Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з фізики правильно виконавши всі завдання тесту, складає 56 тестових балів, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з фізики не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Зміст тесту визначений відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Матеріал програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики поділено на п’ять тематичних блоків: "Механіка", "Молекулярна фізика та термодинаміка", "Електродинаміка", "Коливання і хвилі. Оптика", "Елементи теорії відносності. Квантова фізика", які, в свою чергу, розподілено за розділами і темами.

Тестування з фізики розпочнеться 18 червня об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись до 10.50. Учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з фізики у 2014 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів