Опубліковані відповіді на тест з всесвітньої історії

Офіційне оголошення результатів учасників зовнішнього оцінювання відбудеться через 10 днів

Опубліковані відповіді на тест з всесвітньої історії

За умови правильного виконання усіх завдань тесту ЗНО з всесвітньої історії, учасники зможуть отримати 90 тестових балів. Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Результати тестування з всесвітньої історії будуть оголошені через 10 днів, після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з всесвітньої історії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Нагадаємо, в Україні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів. Найближчими днями будуть проведені тестування з фізики та історії України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Майбутній спудей
3 помилки
Корифей
Для Ірини: чесно, у мене теж є під час тестування виникала така проблема. Читаю наче все зрозуміло проосто. А починаєш аналізувати відповіді, починаєш вже сумніватися навіть у правильній обраній відповіді. Хоча так спалився на 4 питаннях. Ступив і вибрав інші відповіді, хоча ж знав і впевнено обирав правильні, потім виправляв. Чорт!!! А та 8 помилок.
Корифей
Дійсно, тести не складні та й відповіді очевидні та однозначні. Не те що укр. мова та завдання до тексту. Як хоч так і трактуй. Мені сподобалися карикатури. Особливо стусан Гітлеру. Добре що завдань на дати мало було.
Ирина
Для Корифей: А мне наобор нравятся задания а даты. Печально конечно то, что на трудные вопросы я отвечаю, а на легких начинаю изобретать велосипед. И когда увидела тесты, то мне стало не по себе. Как не странно, но я боюсь легких вопросов. Так что сдела аж 5 ошибок. И да, украинский язык был не из легких, хотя у меня с ним никогда проблем не было.
Коментувати
Ирина
Хорошие были тесты, не трудные))
Игорь
170 баллов)
Абітурієнт
4 помилки :P