Osvita.ua ЗНО Опубліковані відповіді на тест з всесвітньої історії
Опубліковані відповіді на тест з всесвітньої історії

Офіційне оголошення результатів учасників зовнішнього оцінювання відбудеться через 10 днів

Опубліковані відповіді на тест з всесвітньої історії

За умови правильного виконання усіх завдань тесту ЗНО з всесвітньої історії, учасники зможуть отримати 90 тестових балів. Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Результати тестування з всесвітньої історії будуть оголошені через 10 днів, після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з всесвітньої історії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Нагадаємо, в Україні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів. Найближчими днями будуть проведені тестування з фізики та історії України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Майбутній спудей
3 помилки
Корифей
Для Ірини: чесно, у мене теж є під час тестування виникала така проблема. Читаю наче все зрозуміло проосто. А починаєш аналізувати відповіді, починаєш вже сумніватися навіть у правильній обраній відповіді. Хоча так спалився на 4 питаннях. Ступив і вибрав інші відповіді, хоча ж знав і впевнено обирав правильні, потім виправляв. Чорт!!! А та 8 помилок.
Корифей
Дійсно, тести не складні та й відповіді очевидні та однозначні. Не те що укр. мова та завдання до тексту. Як хоч так і трактуй. Мені сподобалися карикатури. Особливо стусан Гітлеру. Добре що завдань на дати мало було.
Ирина
Для Корифей: А мне наобор нравятся задания а даты. Печально конечно то, что на трудные вопросы я отвечаю, а на легких начинаю изобретать велосипед. И когда увидела тесты, то мне стало не по себе. Как не странно, но я боюсь легких вопросов. Так что сдела аж 5 ошибок. И да, украинский язык был не из легких, хотя у меня с ним никогда проблем не было.
Коментувати
Ирина
Хорошие были тесты, не трудные))
Игорь
170 баллов)
Абітурієнт
4 помилки :P

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!