Відбулось зовнішнє оцінювання з всесвітньої історії

Проведено ЗНО з всесвітньої історії. Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 17 червня

Відбулось зовнішнє оцінювання з всесвітньої історії

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з всесвітньої історії у цьому році було зареєстровано понад 9 тисяч учасників. Явка абітурієнтів на пункти тестування склала 78,7 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Під час виконання тесту учасникам ЗНО з всесвітньої історії було запропоновано розв’язати 56 тестових завдань. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники зможуть отримати 90 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з всесвітньої історії.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії будуть опубліковані 17 червня у розділі Відповіді ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з всесвітньої історії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з всесвітньої історії у попередніх роках.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться через 10-11 днів. Про дату оголошення результатів ЗНО з всесвітньої історії буде повідомлено додатково.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!