Реєстрація на додаткову сесію ЗНО продовжена

УЦОЯО продовжив перереєстрацію абітурієнтів з Луганської та Донецької областей

Реєстрація на додаткову сесію ЗНО продовжена

Український центр оцінювання якості освіти продовжив перереєстрацію абітурієнтів, які проживають на території Луганської та Донецької областей, для участі у додатковій сесії ЗНО в інших областях України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповідне рішення прийнято зважаючи на численні прохання абітурієнтів, які проживають на територіях Луганської та Донецької областей та з метою створення умов для проходження ними зовнішнього оцінювання.

Термін перереєстрації для участі в додатковій сесії на території інших областей України продовжено до 24-00 годин 20 червня 2014 року. Перереєстрація проводиться лише для абітурієнтів із Луганської та Донецької областей.

За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 16 червня можливістю перереєстрації скористалися 14 500 осіб.

Як відомо, згідно з даними основної реєстрації участі у ЗНО, бажання пройти тестування у 2014 році виявили 35 тисяч абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

У Міністерстві освіти і науки та Українському центрі оцінювання якості освіти неодноразово наголошували на необхідності перереєстрації учасників ЗНО з Донбасу у зв’язку з ситуацією в регіоні.

Як зареєструватись на додаткову сесію ЗНО >>>

Освіта.ua
16.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерия
То, что они проживают на востоке, не делает их предателями!Я знаю много людей из восточных регионов, которые хотят жить и работать в Украине, на людей, которые там живут просто повесили ярлыки "ненавистников" Родины...Это глупо и несправедливо.Я живу в Киеве , но мне искренне жалко тех ребят, которые сейчас сидят в своих квартирах без света и воды и боятся выйти на улицу за хлебом!У них не было ни выпускного, не нормальной сдачи внешнего тестирования...Должно быть стыдно автору за предыдущий комментарий!
Barak Obama
Дети Востока не нужны Украине-они не зомбируются в русофобов,их не берут ни в один вуз-у себя учитесь-ответ!
Татьяна
если бы продлили время,для подачи документов,еще хотя бы на недельку,к вам никаких вообще не было бы претензий)))))