Опубліковані відповіді на тест ЗНО з географії

Офіційні результати зовнішнього оцінювання з географії стануть відомі через 10 днів

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з географії

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії було проведено у суботу 14 червня.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування за умови правильного виконання всіх завдань тесту складає 92 бали. Після визначення результатів кожного учасника, отримані тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з географії будуть оголошені через 10 днів, після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з географії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з географії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з географії у попередніх роках.

Нагадаємо, в Україні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних абітурієнтів. Наступного тижня будуть проведені тестування з всесвітньої історії, фізики та історії України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів