Усі матимуть змогу пройти ЗНО, - міністр освіти

Сергій Квіт повідомив, що цього року вступна кампанія для абітурієнтів з Криму та Донбасу буде гнучкою

Усі матимуть змогу пройти ЗНО, - міністр освіти

Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників з Донбасу буде проходити з 1 по 15 липня. Усі матимуть змогу пройти ЗНО, але кількість абітурієнтів очікується менша, ніж минулого року. Про це зазначив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, повідомляє прес-служба МОН.

"Поки що триває перша сесія ЗНО, котра почалась 3 червня. Друга сесія тестування триватиме з 1 до 15 липня. Усі, хто не встиг і відповідним чином перереєструвався, зможуть здати ЗНО у липні. Наразі не відбувається масового переводу студентів з Донбасу в інші університети України. Я особисто отримую повідомлення через соціальні мережі від абітурієнтів з питаннями "Як перевестися до іншого ВУЗу?", "До кого звертатись?". Ми разом з обласними управліннями освіти контролюємо ці процеси та вирішуємо проблеми, які виникають", – зазначив Сергій Квіт.

Він також підкреслив, що для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в інших регіонах України зареєструвалось 7 тисяч абітурієнтів з Донецької та Луганської областей. Міністр додав, що початково для проходження ЗНО у 2014 році було зареєстровано понад 35 тисяч випускників зі східних регіонів України. У цей же час з Криму для здачі ЗНО зареєструвалось всього 600 випускників.

Міністр також підкреслив, що цього року вступна кампанія для студентів з Криму та Донбасу буде гнучкою, враховуючи анексію Криму та ситуацію в Луганській та Донецькій областях.

"Якщо в абітурієнтів не буде можливості здати тести під час другої сесії, буде проведена третя сесія тестування – в університетах, куди випускники бажають вступити", – підкреслив Сергій Квіт.

Освіта.ua
13.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Спасибо и низкий поклон нашему новому правительству! На Донбасс безопасно можно привезти только бомбы и снаряды и скинуть их на наши дома, а вот тестовые материалы нельзя - это же святое, оно ценнее наших жизней.
Надія (Донецьк)
Ми вдячні МОН України )))) Не залишайте нас ))) Зверніться до ВР - не вводити ЧС!!! )))
12
Вот так стараешся, здаешь тесты на высокий результат, а в этом году, возможно, только толпы льготчиков пройдут на госзаказ. Аттестат затрабатывали потом и кровью, а теперь его балы слишком ничтожные - можно выбросить в мусор. Кажется мне, что и высокие результаты ВНО не будут залогом поступления.
Илья
Для 12: По мне так отлично, что сделали 60-бальный аттестат, ибо в разных учебных заведениях разные требования, и если в какой-то школе средний бал 12 - "две шоколадки", то в моём лицее довольно высокие требования к каждому из предметов.
Коментувати
Лиза
"Якщо в абітурієнтів не буде можливості здати тести під час другої сесії, буде проведена третя сесія тестування – в університетах, куди випускники бажають вступити", – підкреслив Сергій Квіт. Я конечно все понимаю, но вся страна будет проходит поступление на общих условиях, равноценно между собой, а абитуриенты с этих областей будут иметь льготы, а потом даже смогут "подвинуть" кого-то в списках поступивших. Тем более ЗНО в университетах может будет уже не совсем честным, а если еще вступительные экзамены сделают, то тогда точно пройдут те, кто надо...
Ганна
Для Лиза: Я звичайно розумію Ваше величезне бажання потрапити на бюджет в цьому році,але не требе звинувачувати всих і вся. В Донецькій і Луганській областях зараз гинуть люди,у абітурієнтів психологічний "напряг",вони навіть не знають ,як хоча б на додаткову сесію виїхати з міста! З ВЕЛИЧЕЗНОЮ РАДІСТЮ МИ Б СКЛАДАЛИ ТЕСТИ РАЗОМ ІЗ ВСІМА,В ОДНУ СЕСІЮ!Ваш коментар не доречний!
Учитель
Ганно, абсолютно вас підтримую... Дівчинка Лиза трошки "недокумекала" в силу своєї егоїстичності. Очевидно, у неї великий напряг з хорошими оцінками...А ми з вами.
Настя
Я абітурієнт із Криму і від самого початку знала, що буду вступати саме до українських ВНЗ. Я готовулась до ЗНО як і всі інші і готова змагатися за бюджетні місця без якихось особливих умов. Є люди, яким необхідні пільги на бюджетні місця більше ніж мені, наприклад таким же абітурієнтам зі східних районів. Давайте будемо більш толерантними та зрозуміємо, у якому жаху живуть такі ж випускники, як і ми. Тримайтеся, все буде добре!
Коментувати