Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання орієнтовно відбудеться через 15 днів

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики було проведено у четвер 12 червня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту з математики учасники ЗНО можуть отримати 56 тестових балів.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів. Результати тестування з математики орієнтовно будуть оголошені через 15 днів. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Під час оголошення результатів ЗНО з математики буде оприлюднена таблиця відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів. Рейтингова оцінка відображатиме місце результату учасника серед результатів інших учасників тестування з математики.

Правильні відповіді на завдання тесту з математики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з математики у попередніх роках.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
аноним
і де ж вони ???
DOCENT
Для аноним: http://testportal.gov.ua/results_math/
Коментувати