Osvita.ua ЗНО Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання орієнтовно відбудеться через 15 днів

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики було проведено у четвер 12 червня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту з математики учасники ЗНО можуть отримати 56 тестових балів.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів. Результати тестування з математики орієнтовно будуть оголошені через 15 днів. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Під час оголошення результатів ЗНО з математики буде оприлюднена таблиця відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів. Рейтингова оцінка відображатиме місце результату учасника серед результатів інших учасників тестування з математики.

Правильні відповіді на завдання тесту з математики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з математики у попередніх роках.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
аноним
і де ж вони ???
DOCENT
Для аноним: http://testportal.gov.ua/results_math/
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!