Абітурієнти склали тест ЗНО з математики

Відповіді на тест ЗНО з математики будуть опубліковані у п’ятницю 13 червня

Абітурієнти склали тест ЗНО з математики

Цього року для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики було зареєстровано 178 349 абітурієнтів з усіх регіонів України. Участь в основній сесії ЗНО з математики не брали абітурієнти Донецької і Луганської областей, вони матимуть можливість пройти тестування з математики 8 липня. Явка учасників на пункти тестування склала 94,1 % від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів.

Під час роботи над тестом учасникам ЗНО з математики було запропоновано розв’язати 34 тестових завдання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 56 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий ними результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників основної сесії тестування з математики.

Офіційне оголошення результатів ЗНО з математики відбудеться наприкінці червня. Очікується, що визначення результатів учасників відбудеться впродовж 15 днів від дня проведення тестування. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з математики буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 13 червня у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з математики у попередніх роках.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Льоня
Інтеграли якраз були!
Альона
А ось інтегралів, похідних та й тригонометрії на зно не було