Osvita.ua ЗНО Абітурієнти склали тест ЗНО з математики
Абітурієнти склали тест ЗНО з математики

Відповіді на тест ЗНО з математики будуть опубліковані у п’ятницю 13 червня

Абітурієнти склали тест ЗНО з математики

Цього року для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики було зареєстровано 178 349 абітурієнтів з усіх регіонів України. Участь в основній сесії ЗНО з математики не брали абітурієнти Донецької і Луганської областей, вони матимуть можливість пройти тестування з математики 8 липня. Явка учасників на пункти тестування склала 94,1 % від загальної кількості зареєстрованих абітурієнтів.

Під час роботи над тестом учасникам ЗНО з математики було запропоновано розв’язати 34 тестових завдання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 56 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий ними результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників основної сесії тестування з математики.

Офіційне оголошення результатів ЗНО з математики відбудеться наприкінці червня. Очікується, що визначення результатів учасників відбудеться впродовж 15 днів від дня проведення тестування. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з математики буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 13 червня у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з математики у попередніх роках.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Льоня
Інтеграли якраз були!
Альона
А ось інтегралів, похідних та й тригонометрії на зно не було

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!