Osvita.ua ЗНО 12 червня відбудеться ЗНО з математики
12 червня відбудеться ЗНО з математики

У четвер буде проведено ЗНО з математики, для участі у тестуванні зареєстровано понад 178 тисяч абітурієнтів

12 червня відбудеться ЗНО з математики

Цього року тест з математики є найбільш популярним серед абітурієнтів, і за кількістю учасників поступається лише обов’язковому тесту ЗНО з української мови і літератури.

Для участі у ЗНО з математики зареєструвалися 178 349 абітурієнтів з усіх регіонів України. Незважаючи на достатньо велику кількість учасників цьогорічне тестування з математики відбудеться в один тестовий день.

Протягом 150 хвилин учасники ЗНО з математики мають розв’язати 34 тестових завдання. Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за успішне виконання всіх завдань тесту дорівнює 56 тестовим балам.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з математики буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі калькуляторів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Учасники тестування зможуть скористатися таблицею значень тригонометричних функцій деяких кутів, що подана в тестовому зошиті.

Тестування з математики розпочнеться 12 червня об 11 годині, допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з математики у 2014 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Орест
Чи можна мати на парті формули і завдання зно з минулих років?
Володя
Для Орест: Так...обовязково....Без зошитів і шпаргалок вас ніхто на ЗНО не пропустить...
Tata
Для Орест: Ні
Паяльник
Для Орест: Звичайно що ні...мені не дозволили тримати на парті мій улюблений паяльник...і через це я провалив ЗНО з української мови.
Коментувати
Алина
а олівець та лінійку можна?
Лена
Для Алина:
Денис
а навіщо тобі там олівець і лінійка, якщо бланку відповідей потрібно ставити хрестики та писати відповіді. креслити графіки там не потрібно)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!