12 червня відбудеться ЗНО з математики

У четвер буде проведено ЗНО з математики, для участі у тестуванні зареєстровано понад 178 тисяч абітурієнтів

12 червня відбудеться ЗНО з математики

Цього року тест з математики є найбільш популярним серед абітурієнтів, і за кількістю учасників поступається лише обов’язковому тесту ЗНО з української мови і літератури.

Для участі у ЗНО з математики зареєструвалися 178 349 абітурієнтів з усіх регіонів України. Незважаючи на достатньо велику кількість учасників цьогорічне тестування з математики відбудеться в один тестовий день.

Протягом 150 хвилин учасники ЗНО з математики мають розв’язати 34 тестових завдання. Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за успішне виконання всіх завдань тесту дорівнює 56 тестовим балам.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з математики буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі калькуляторів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв. Учасники тестування зможуть скористатися таблицею значень тригонометричних функцій деяких кутів, що подана в тестовому зошиті.

Тестування з математики розпочнеться 12 червня об 11 годині, допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Також учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з математики у 2014 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Орест
Чи можна мати на парті формули і завдання зно з минулих років?
Володя
Для Орест: Так...обовязково....Без зошитів і шпаргалок вас ніхто на ЗНО не пропустить...
Tata
Для Орест: Ні
Паяльник
Для Орест: Звичайно що ні...мені не дозволили тримати на парті мій улюблений паяльник...і через це я провалив ЗНО з української мови.
Коментувати
Алина
а олівець та лінійку можна?
Лена
Для Алина:
Денис
а навіщо тобі там олівець і лінійка, якщо бланку відповідей потрібно ставити хрестики та писати відповіді. креслити графіки там не потрібно)
Коментувати