20 % учасників ЗНО з Донбасу пройшли перереєстрацію

15 червня завершується реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО абітурієнтів з Донбасу

20 % учасників ЗНО з Донбасу пройшли перереєстрацію

Станом на 11 червня можливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання на території Донецької і Луганської областей вивчається, у зв’язку з чим, абітурієнтам рекомендують перереєструватися для участі в додатковій сесії в інших регіонах. Про це пише директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук у своєму Facebook.

"Завершується перереєстрація для участі в додатковій сесії абітурієнтів із Донецької та Луганської областей. На сьогоднішній ранок про своє бажання складати ЗНО в інших областях України заявили 7000 абітурієнтів із 35000 зареєстрованих. Будемо сподіватися, що упродовж іще 4-х днів (до 15 червня включно) ця кількість збільшиться", - зазначив Лікарчук.

"Наголошуємо іще раз: лише перереєстрація для участі в додатковій сесії гарантує донеччанам і луганчанам рівний доступ до вищої освіти, можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів", - підкреслює директор УЦОЯО.

Також за словами Лікарчука зараз триває процес вивчення можливості проведення додаткової сесії ЗНО на території Донецької та Луганської областей.

"Паралельно ми вивчаємо питання про можливість проведення додаткової сесії на території цих областей. З цією метою сьогодні із офіційними запитами про можливість гарантування безпеки учасників зовнішнього оцінювання та тестових матеріалів ми звертаємося до Державної служби спеціального зв’язку та Державної Служби охорони МВС України", - повідомив Лікарчук.

Як відомо, додаткова сесія ЗНО розпочнеться 1 липня. Учасникам ЗНО з Донецької та Луганської областей рекомендують перереєструватися для участі у тестуванні в інших регіонах країни.

Для поселення абітурієнтів з Донбасу в інших регіонах на час проведення ЗНО в інших регіонах, будуть створені координаційні центри.

За додатковою інформацією з питань проведення перереєстрації на ЗНО абітурієнти можуть звертатися за телефоном інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти: (044) 503-37-93.

Також працюють консультативні телефони Міністерства освіти і науки: (044) 481-32-11, 481-32-36.

Освіта.ua
11.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
У своєму Facebook написала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун,а где официальные разъяснения с подписью и печатью? Когда с нами перестанут общаться через Facebook рекомендациями?Славянск-его практически нет,Краматорск,Дружковка,Константиновка-мы как на пороховой бочке каждые день. Мы через две недели возможно и выехать не сможем. Что будет завтра неизвестно, а вы рекомендуете. Договаривайтесь с этими «защитниками» из ДНР, делайте что нибуть
777
Тільки чогось нашим дітям говорять, що такимх міст в Україні немає, то й бродять документи протягом декади десь.А відповіді немає.Що робити нашим дітям?