Опубліковані відповіді на тест другої сесії ЗНО з української мови

Результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури оголосять наприкінці червня

Опубліковані відповіді на тест другої сесії ЗНО з української мови

Друга сесія ЗНО з української мови та літератури була проведена у п’ятницю 6 червня.

Після визначення результатів кожного учасника, отримані абітурієнтами тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Під час оголошення результатів ЗНО з української мови і літератури буде опубліковано дві таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Правильні відповіді на завдання тесту другої сесії з української мови і літератури див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Результати ЗНО з української мови та літератури будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт. Визначення результатів триватиме 18-20 днів, про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з української мови, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
скільки буде балів без твору якщо набрала 47?
Ірина
Ваш текст...я набрала 38 без текста,скільки це буде?
Andrii Shkliaruk
Вступайте у ВНТУ на спеціальність «Управління інформаційною безпекою», якісне навчання, гарні викладачі, всі умови для розвитку у напрямку ІТ. По всім питанням пишіть на мило abcz@mail.ua. Буду радий відповісти!
Валька Рішко
Я набрала 54 без твору, скільки це по 200 бальній шкалі, підкажіть будь - ласка.
Andrey
Для Валька Рішко: это примерно 157 балов
Коментувати
Lika
Скажіть мені будь ласка, чи визнані завдання 2 сесії важчими ніж першої. Дякую
Олеся
Для Lika: Їх і не визнають. Я викладач укр. мови, тому можу з повною впевненістю стверджувати, що завдання 1 сесії були більш важкими.
хаха
ні
Коментувати
ліліявечір
мама моя
Знаю, що
Для Вікторія: "Попри" у даному контексті також виділяється комами і є вставною конструкцією, адже уточнює присудок (успішно склала незважаючи на що?).
Звичний
Мені не зрозуміло чому в 11 не міг бути б), а не тільки а). Та й тести по тексту були якісь непевні.
and
Для Звичний: слухай, текст вже не чіпай. там все аж дуже логічноооооо
Коментувати
Вікторія
У мене питання щодо 23 завдання. Ваш варіант "не дивлячись на", звісно, підходить, оскільки українська мова чітко розділяє "незважаючи на" та "не дивлячись на". Але варіант "попри", який, по суті, може стояти на місці пропуску теж підходить (тобто є правильним у контексті даного тестового завдання), тому що "попри" переважно не виділяється комами. У цьому реченні я не бачу жодних підстав для цих розділових знаків, які є в самому завданні. Таким чином, однакого правильними є варіанти "не дивлячись на" та "попри". Перший - з точки зору морфології, другий - пунктуації. Прошу пояснити мені Вашу точку зору. Дякую.
Абітурієнт 2014
Для Вікторія: Згідна з вами. В мене це завдання теж викликає великі сумніви.
Егреші І.
Не дивлячись на є русизмом(Порівняйте не смотря). Вони не повинні використовуватися у мовленні, і тому вважаються помилкою. Українські відповідники - незважаючи, попри
Котигорошок
Для Абітурієнт 2014: Згідна звучить сильно
Коментувати