Osvita.ua ЗНО Абітурієнти склали ЗНО з української мови
Абітурієнти склали ЗНО з української мови

Про результати ЗНО з української мови та літератури вступники дізнаються не пізніше 28 червня

Абітурієнти склали ЗНО з української мови

Упродовж двох днів українські абітурієнти складали тест зовнішнього незалежного оцінюванні з української мови і літератури. За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на тестування склала 93% від загальної від кількості зареєстрованих учасників.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки відповідей з власним висловлюванням перевірятимуться екзаменаторами, для визначення результатів учасників ЗНО з української мови та літератури необхідно більше часу, ніж для перевірки звичайного тесту. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде повідомлено додатково.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники зможуть отримати 107 тестових балів. Отримані бали будуть конвертовані у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії опубліковані сьогодні, другої - у суботу 7 червня. Див. розділ "Відповіді на тести ЗНО".

Під час оголошення результатів ЗНО з української мови та літератури буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з української мови, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Наступного тижня відбудуться тестування з російської мови, математики та географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маріна
Чого не має результатів?
Andrii Shkliaruk
Вступайте у ВНТУ на спеціальність «Управління інформаційною безпекою», якісне навчання, гарні викладачі, всі умови для розвитку у напрямку ІТ. По всім питанням пишіть в приват, або на мило abcz@mail.ua. Буду радий відповісти!
Назарія
Головне те, що на картинці спортзал і тренер зі свистком.. пфф. Так, все так і було на мові.
DOCENT
Для Назарія: Може то флешка, а не свисток ? І не тренер, а інструктор пункту тестування
iнструктор
то бейдж , а на вiкнах жалюзi.
to інструктор
Aга,слишком широкие жалюзи
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!