Екс-директор УЦОЯО хоче повернутися у крісло?

Колишня керівник Українського центру оцінювання якості освіти хоче повернути посаду

Екс-директор УЦОЯО хоче повернутися у крісло?

Екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева подала позов про поновлення її на посаді директора центру. Про це пише у своєму Facebook директор центру Ігор Лікарчук.

"Сьогодні не відбулося третє засідання Київського окружного адмінсуду, який розглядає позов п. Зайцевої І.П. щодо поновлення її на посаді директора УЦОЯО. Колегія суддів не зібралася...", - повідомив директор УЦОЯО.

"А учора, 3 червня, відбулося перше засідання Шевченківського райсуду для розгляду цього ж позову... Мабуть, він поданий у всі райсуди міста", - зазначає Лікарчук.

 


Як відомо, Зайцева після приходу до влади Януковича була призначена сьомим заступником міністра Табачника у Міністерстві освіти і науки. У січні 2011 року була призначена директором Українського центру оцінювання якості освіти.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк 23 березня 2014 року підписав розпорядження про звільнення Ірини Зайцевої з посади директора Українського центру оцінювання якості освіти.

У документі зазначається, що Зайцеву звільнено за одноразове грубе порушення трудових обов’язків. (пункт 1 частини першої статті 41 Кодексу законів про працю України).

 

Освіта.ua
04.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів