Укрзалізниця просить абітурієнтів подбати про квитки

Випускників шкіл, які складатимуть ЗНО в інших регіонах, просять завчасно спланувати подорож

Укрзалізниця просить абітурієнтів подбати про квитки

Укрзалізниця закликає випускників шкіл заздалегідь подбати про квитки до міст проведення ЗНО. Про це повідомили у прес-службі транспортного відомства.

У відомстві зазначають, що для перевезення випускників шкіл АР Крим до Києва для складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання Укрзалізниця задіяла до складу поїздів кримського напрямку максимально можливу кількість вагонів.

Укрзалізниця просить випускників шкіл, які проходитимуть ЗНО не за місцем проживання, завчасно подбати про придбання квитків на поїзди і спланувати свою подорож.

Як відомо, перереєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проживають у Донецькій та Луганській областях, для участі у тестуванні в інших регіонах країни триває до 15 червня 2014 року. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 1 до 15 липня.

Згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки, вищі навчальні заклади України мають забезпечити абітурієнтів із АР Крим, Луганської та Донецької областей безплатними місцями в гуртожитках на час підготовки та участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алена
А как же заранее купить билеты, если "Укрзалізниця" прекратила предварительную продажу билетов?
Татьяна
Для Алена:А это их не волнует.
Коментувати