Опубліковані відповіді на тести з іноземних мов

Офіційні результати зовнішнього оцінювання з іноземних мов будуть оголошені після 18 червня

Опубліковані відповіді на тести з іноземних мов

Тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов було проведено 3 червня. Під час проведення тестування учасникам ЗНО необхідно було розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке буде оцінено від 0 до 14 тестових балів.

Максимальна кількість балів за умови правильного виконання усіх завдань тесту з іноземних мов складає 56 тестових балів, які після визначення результатів кожного учасника будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Офіційні результати ЗНО з іноземних мов будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування, орієнтовно після 18 червня. Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Як відомо, у четвер 5 червня буде проведена перша сесія ЗНО з української мови та літератури.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Andrii Shkliaruk
Вступайте у ВНТУ на спеціальність «Управління інформаційною безпекою», якісне навчання, гарні викладачі, всі умови для розвитку у напрямку ІТ. По всім питанням пишіть в приват, або на мило abcz@mail.ua. Буду радий відповісти!
Абітурієнт
Скажіть,я правильно зрозумів,якщо я не написав твір,то я отримую 0???
DOCENT
Для Абітурієнт: за твiр - 0.
Коментувати
Катерина
я здаю зно у додаткову сесію. скажіть, будь ласка, коли з’являться завдання зно основної сесії 2014 року. Дякую
Надя
Для Катерина: зайди в группу в контакте, там выложены задания
Коментувати