Osvita.ua ЗНО Опубліковані відповіді на тести з іноземних мов
Опубліковані відповіді на тести з іноземних мов

Офіційні результати зовнішнього оцінювання з іноземних мов будуть оголошені після 18 червня

Опубліковані відповіді на тести з іноземних мов

Тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов було проведено 3 червня. Під час проведення тестування учасникам ЗНО необхідно було розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, яке буде оцінено від 0 до 14 тестових балів.

Максимальна кількість балів за умови правильного виконання усіх завдань тесту з іноземних мов складає 56 тестових балів, які після визначення результатів кожного учасника будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Офіційні результати ЗНО з іноземних мов будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування, орієнтовно після 18 червня. Про конкретну дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Як відомо, у четвер 5 червня буде проведена перша сесія ЗНО з української мови та літератури.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Andrii Shkliaruk
Вступайте у ВНТУ на спеціальність «Управління інформаційною безпекою», якісне навчання, гарні викладачі, всі умови для розвитку у напрямку ІТ. По всім питанням пишіть в приват, або на мило abcz@mail.ua. Буду радий відповісти!
Абітурієнт
Скажіть,я правильно зрозумів,якщо я не написав твір,то я отримую 0???
DOCENT
Для Абітурієнт: за твiр - 0.
Коментувати
Катерина
я здаю зно у додаткову сесію. скажіть, будь ласка, коли з’являться завдання зно основної сесії 2014 року. Дякую
Надя
Для Катерина: зайди в группу в контакте, там выложены задания
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!