Учасники ЗНО можуть отримати свій тестовий зошит

Отримати зошит із власними записами абітурієнти можуть протягом 30 хвилин після тестування

Учасники ЗНО можуть отримати свій тестовий зошит

В Україні триває проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У четвер та п’ятницю учасники тестування складатимуть тест ЗНО з української мови та літератури, результати якого є необхідними для вступу до всіх вищих навчальних закладів України.

Враховуючи те, що порядком проведення ЗНО передбачена можливість отримання власного зошита із тестовими завданнями, радимо учасникам тестувань скористатися наданою можливістю.

Отримання тестового зошита після участі у тестуванні надасть учасникам ЗНО можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями наданими під час виконання тесту.

Після цього учасник тестування може обчислити свій тестовий бал, який є арифметичною сумою балів, отриманих за виконання кожного завдання тесту.

Отримати тестовий зошит із власними записами абітурієнти мають право протягом 30 хвилин після завершення тестування в аудиторії, де відбулося тестування.

Оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде здійснюватися починаючи з 19 червня.

Освіта.ua бажає впевненості у власних силах та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абитуриент
Могу ли я забрать черновик с украинского языка, если я не забрал его после окончания ЗНО за 30 минут. В пункте сдачи сказали, что черновики хранятся ещо месяц. Правда ли это?
wer
Для Абитуриент: Правда-правда
marika
Что делать если я по ошибке забрала чужой тестовый зошит? Как его вернуть и забрать свой?
Коментувати