Учасникам ЗНО з Донбасу нададуть місця в гуртожитках

Виші мають надати місця у своїх гуртожитках та забезпечити учасників ЗНО доступом до Інтернету

Учасникам ЗНО з Донбасу нададуть місця в гуртожитках

Вищі навчальні заклади України мають забезпечити абітурієнтів із АР Крим, Луганської та Донецької областей безплатними місцями в гуртожитках на час підготовки та участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки щодо створення належних умов для проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

З метою створення належних умов для проведення додаткової сесії ЗНО випускників загальноосвітніх навчальних закладів керівникам вищих навчальних закладів доручено за пропозиціями Українського та відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти надати приміщення для розташування пунктів тестування та створити належні умови для їхньої роботи в період із 29 червня до 15 липня 2014 року.

Також на час підготовки та участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання керівники ВНЗ мають забезпечити абітурієнтів із АРК Крим, Луганської та Донецької областей безплатними місцями в гуртожитках вищих навчальних закладів, доступом до бібліотек та Інтернет-ресурсів.

Керівникам департаментів, управлінь освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрації, вищих навчальних закладів доручено надати конкретну допомогу регіональним центрам оцінювання якості освіти в залученні педагогічних та науково-педагогічних працівників до роботи в пунктах тестування, а також для перевірки робіт учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти, починаючи із 10 червня 2014 року, має оперативно інформувати Міністерство освіти і науки про виконання заходів.

Як відомо, враховуючи події, що відбуваються у Донецькій та Луганській областях, було ухвалено рішення про перенесення термінів проведення ЗНО для абітурієнтів, які проживають на території цих областей. Додаткова сесія тестування відбудеться з 1 до 15 липня.

Перереєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проживають у Донецькій та Луганській областях, для участі у тестуванні в інших регіонах країни триватиме до 15 червня 2014 року.

Для того, щоб вступники з Донбасу мали можливість подати результати ЗНО до вищих навчальних закладів, Міністерством освіти ухвалено рішення про відтермінування строків вступної кампанії. Прийом документів від вступників буде розпочато 11 липня.

Детальну інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" УЦОЯО: 044-503-37-93.

Освіта.ua
02.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів