Допоможіть абітурієнтам Сходу у поселенні на ЗНО

Абітурієнти південно-східних регіонів потребуватимуть тимчасового житла на період ЗНО

Допоможіть абітурієнтам Сходу у поселенні на ЗНО

Випускники шкіл з Криму, Луганської та Донецької областей, які хочуть вступати до вузів України у цьому році, потребуватимуть тимчасового житла на період зовнішнього незалежного оцінювання у різних регіонах України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє інтернет-спільнота «Євромайдан SOS».

«Абітурієнти південно-східного регіону, які не зможуть скласти ЗНО у себе вдома, матимуть можливість пройти ЗНО в інших містах України, але в багатьох із них немає, де зупинитися», - зазначається у повідомленні.

«Тому, якщо у вас є можливість прихистити абітурієнта на період тестування, повідомте, будь ласка. Найперше просимо про допомогу Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ та Київську область», - наголошують активісти.

Помешкання також потрібні і в інших обласних центрах України: Херсоні, Полтаві, Сумах, Вінниці, Хмельницьку, Черкасах, Чернігові, Миколаєві, Івано-Франківську, Тернополі, Львові та Одесі.

Повідомити про допомогу з житлом для абітурієнтів Криму можна заповнивши форму за посиланням http://goo.gl/USucsF, або на скриньку cem.homehelp@gmail.com, або на Facebook-сторінку групи «Дом друзей» https://www.facebook.com/dom.druzey, або за телефоном +38 068 790-33-77.

Повідомити про допомогу з житлом для абітурієнтів Луганської і Донецької областей можна заповнивши форму за посиланням http://goo.gl/YKZWiD, або на скриньку cem.homehelp@gmail.com, або на Facebook-сторінку групи «Восток SOS» https://www.facebook.com/vostoksos, або за телефонами (066) 705-12-57, (096) 371-18-47, (068) 790-33-77.

«Сподіваємося, що спільними зусиллями допоможемо випускникам Криму і Донбасу пройти ЗНО і вступити в обрані виші», - підкреслюється у повідомленні.

Нагадаємо, додаткова сесія ЗНО відбудеться із 1 до 15 липня 2014 року. Третя – скорочена сесія ЗНО – проходитиме 14-17 липня 2014 року.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
29.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів