Полянський: Держспецзв’язку не гарантувала безпеку ЗНО

МОН та УЦОЯО були повністю готові до проведення тестування в Донецькій і Луганській областях

Полянський: Держспецзв’язку не гарантувала безпеку ЗНО

Міністерство освіти і науки, а також Український центр оцінювання якості освіти були повністю готові до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Донецькій і Луганській областях, але Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації не змогла гарантувати безпеку тестових матеріалів у регіоні.

Про це сказав заступник міністра освіти і науки Павло Полянський в ефірі телеканалу ТВі.

"Міністерство цілком готове проводити ЗНО, Українській центр оцінювання якості освіти також, але зовнішнє незалежне оцінювання це страва до приготування котрої причетні багато людей. Водночас, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації на урядовій нараді офіційно заявила, що вони не гарантують нічого", - зазначив заступник міністра освіти.

За його словами, у Держспецзв’язку не змогли надати гарантій доставки таємних пакетів з тестовими завданнями до пунктів тестування, а також доставки тестових робіт учасників ЗНО в місця, де роботи мають перевірятися. Також він повідомив, що ніяких гарантій не було отримано і від органів внутрішніх справ Донецької та Луганської областей.

"Проводити зовнішнє незалежне оцінювання в таких умовах бойових дій, коли ключові силові структури на місцях нічого не гарантують, це все рівно, що кидати докір командиру авіалайнера, що він не вирулює на стартовий майданчик на замінованому полі", - наголосив Павло Полянський.

Як відомо, враховуючи події, що відбуваються у Донецькій та Луганській областях, було ухвалено рішення про перенесення термінів проведення ЗНО для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей. Абітурієнти з цих областей складатимуть ЗНО під час додаткової сесії тестування, що відбудеться з 1 до 15 липня.

Для того, щоб вступники з Донбасу мали можливість подати результати, отримані на ЗНО, до вищих навчальних закладів, Міністерством освіти ухвалено рішення про відтермінування строків вступної кампанії. Прийом документів від вступників буде розпочато 11 липня, а завершено - 7 серпня.

Детальну інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" УЦОЯО: 044-503-37-93.

Освіта.ua
22.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталья
Правильно, доставить бюллетни для выборов, для проведения референдума ОНИ смогли в наши регионы, а доставить пакеты с документами для проведения ЗНО не могут. Пародия просто!!!!!!!!!!
пессимист
А безопасность детей в других регионах???Мне в Донецке гораздо спокойнее чем в Днепропетровске
РУССКАЯ
Полянский-это вообще кто?
Гость
Добрый день, подскахите пожалуйста, возможен ли выбор места проведения дополнительной сессии ЗНО при перерегистрации? Телефоны горячей линии постоянно заняты, либо идет сброс после длинных гудков и почему нет бесплатных номеров, а только городской!?
Гриць Степовий
Для Гость: а як ви думає коли телефонна лінія відповідає короткими гудками...то напевно по ній хтось спілкується...чи ви одні на всю країну звертаєтєсь за консультацією?...
Коментувати
Все рівно
Все рівно все рівно все рівно