ЗНО буде проведено вчасно, – міністр

Тести зовнішнього незалежного оцінювання, попри фінансові труднощі, будуть проведені вчасно

ЗНО буде проведено вчасно, – міністр

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться вчасно. Про це у коментарі УНІАН сказав міністр освіти і науки Сергій Квіт. Він наголосив, жодних причин для хвилювання у вступників та батьків немає.

"ЗНО вимагає достатньо великих затрат і держава бере на себе ці затрати. Були питання щодо вчасних проплат, що пов’язані, зокрема з друком зошитів, з витратними матеріалами тощо. Була ситуація, коли не можна було затягувати з проплатами, втратити алгоритм, щоб вчасно крок за кроком, організовувати необхідні заходи", - зазначив Квіт.

Міністр підкреслив, що зараз докладаються зусилля для створення умов складання ЗНО для кримських вступників.

"Ми докладаємо додаткових організаційних зусиль, щоб усі бажаючі кримчани пройшли зовнішнє незалежне оцінювання. Таких зареєструвалося понад 700 осіб. Вони матимуть можливість пройти оцінювання або у Херсонській області, або навіть у тих університетах у які вони мають намір вступати. Для них ми створюємо додаткові умови", - наголосив Квіт.

Як відомо, напередодні Міністерство освіти і науки України підтримало пропозицію УЦОЯО стосовно зміни дат проведення зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії та біології.

"Це зумовлено тим, що обсяги друку тесту з біології є набагато більшими від тесту із всесвітньої історії, а лінія з виготовлення тестових зошитів не працювала упродовж тривалого часу. Таким чином, ЗНО з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, а з біології - 25 червня", - зазначив директор Українського центру оцінювання Ігор Лікарчук.

Раніше, директор УЦОЯО повідомив про початок друку тестових зошитів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, підкресливши про усунення найбільш суттєвої загрози для проведення ЗНО-2014.

Графік проведення ЗНО 2014 року з усіх предметів дивіться за наступним посиланням.

Освіта.ua
23.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абитуриент
Из-за напечатания обычных тетрадок ЗНО, устраивают целый цирк... Такого ещё не было в Украине...
Параноик
А давайте массово будем писать на почту министру и его коллегам? Вдруг поможет?
Гость
Ну, что вы... Какие деньги! Важнее 18 красавиц отправить в Грецию для проведения конкурса "Мисс Украина", а ЗНО подождет!
Бывает
Пару миллионов на ЗНО нету, зато на майданы, революции, на содержание парламента и депутатов всё есть, всем героев причислять и выплачивать деньги есть, а вот на ЗНО не судьба нужно рассказывать что напечатать тетради, это очень большая сумма, может ещё смски как на армию введём?
Гость
Министр ты ......, ты когда примешь условия поступления и балл аттестат, ты уже всех достал...