Центр оцінювання звернувся до абітурієнтів Криму

Заяви про перереєстрацію на ЗНО можна надіслати будь-яким оператором поштового зв’язку

Центр оцінювання звернувся до абітурієнтів Криму

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, останнім часом до центру надходять звернення від абітурієнтів з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя про складнощі з відправленням поштовим зв’язком листів із заявами про перереєстрацію для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в інших регіонах України. У багатьох випадках такі звернення пов’язані із призупиненням діяльності на півострові деяких із поштових операторів.

«Звертаємо увагу, що для надсилання заяви про перереєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні абітурієнти з Криму можуть скористатися послугами будь-якого оператора поштового зв’язку чи кур’єрської служби, що здійснюють доставку поштової кореспонденції до України, у т.ч. «Нова пошта», «Автолюкс», «Нічний експрес», «Ін-Тайм», «Постекс» та інших», - зазначають у Центрі оцінювання.

Також повідомляється, що під час перереєстрації не обов`язково зазначати точну адресу, достатньо обрати область та населений пункт, де учасник тестування буде перебувати під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року.

«Незалежно від того, чи отримає регіональний центр документи щодо перереєстрації, надіслані поштою, Український центр оцінювання якості освіти в телефонному режимі обов’язково звернеться до абітурієнтів, які пройшли перереєстрацію, для уточнення окремих питань їхньої участі в зовнішньому незалежному оцінюванні», - зазначається у повідомленні центру оцінювання.

«Наполегливо рекомендуємо слідкувати за повідомленнями на інформаційних сторінках», - підсумовується у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, абітурієнти з Криму зможуть пройти ЗНО у три сесії, але тільки на території континентальної України.

Освіта.ua
23.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів