Абітурієнти з АРК зможуть пройти ЗНО у три сесії

Абітурієнти з Криму зможуть скласти тести ЗНО тільки на території континентальної України

Абітурієнти з АРК зможуть пройти ЗНО у три сесії

Зважаючи на умови, що склалися в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, проведення зовнішнього незалежного оцінювання на відповідній території є неможливим. Водночас, дбаючи про забезпечення рівного доступу до вищої освіти випускників по всій території країни, Український центр оцінювання якості освіти створив додаткові можливості для проходження зовнішнього незалежного оцінювання вступникам з Криму в інших регіонах України.

Як повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА», абітурієнтам, які зареєструвалися для складання тестів на території Автономної Республіки Крим та місті Севастополь, надається право перереєструватися для проходження основної сесії ЗНО за новою адресою до 30 квітня 2014 року.

Перш ніж перереєстровуватися за новою адресою, радимо визначитися з населеним пунктом за межами Автономної Республіки Крим, де абітурієнти матимуть можливість тимчасово проживати (у родичів, друзів, знайомих) чи доїжджати (зручне сполучення з сусідніми областями).

Щоб перереєструватися слід зайти на особисту інформаційну сторінку, розміщену на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, та вказати місце свого перебування під час проходження ЗНО. Після цього, необхідно роздрукувати й заповнити заяву і разом з копією Сертифіката ЗНО надіслати до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого складатимуться тести.

Нагадуємо, що кожна область закріплена за одним з 8 регіональних центрів оцінювання якості освіти. За посиланням можна знайти інформацію про підпорядкування області відповідному Регіональному центру, а також їхні поштові адреси.

Абітурієнти, які зареєструвалися для складання тестів на території Автономної Республіки Крим та місті Севастополь, однак не зможуть взяти участь у ЗНО в інших регіонах України під час основної сесії, матимуть можливість скласти тести у період з 4 по 11 липня 2014 року під час додаткової сесії ЗНО. Перереєстрація таких осіб відбуватиметься з 01 травня до 15 червня 2014 року. Пункти тестування для проведення додаткової сесії будуть створені в кожному обласному центрі України.

У разі неможливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтами АРК під час основної та додаткової сесії вступник зможе взяти участь у скороченій сесії, яка проходитиме 14-17 липня 2014 року. Перереєстрація таких учасників буде проведена з 16 до 30 червня 2014 року. Пункти тестування функціонуватимуть на базі вищих навчальних закладів у кожному обласному центрі України.

Дані про місце та час складання тестів ЗНО будуть розміщені на інформаційній сторінці кожного зареєстрованого абітурієнта. Детальнішу інформацію можна отримати, зателефонувавши на гарячі лінії Міністерства освіти і науки України або Українського центру оцінювання якості освіти: (044) 481-32-11 або (044) 503-37-93.

Освіта.ua
17.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів