Змінено дати проведення ЗНО з двох предметів

Центр оцінювання змінив дати проведення ЗНО з всесвітньої історії та біології

Змінено дати проведення ЗНО з двох предметів

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

"Міністерство освіти і науки України підтримало пропозицію УЦОЯО стосовно зміни днів проведення зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії та біології. Це зумовлено тим, що обсяги друку тесту з біології є набагато більшими від тесту із всесвітньої історії, а лінія з виготовлення тестових зошитів не працювала упродовж тривалого часу. Таким чином, ЗНО з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, а з білогії - 25 червня", - зазначив директор Українського центру оцінювання Ігор Лікарчук.

Графік проведення ЗНО 2014 року з усіх предметів дивіться за наступним посиланням.

Освіта.ua
17.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Янель
медики, медики. а за всесвітню історію всі мовчать...
Лера
Перенесли б англійську.3 числа це ж зовсім здуріти можна,адже першого випускний вечір.
lol
Для Лера: а ви що до 3 числа відійдете....тоді не треба так сильно заливатись! в мене був випускний і зно з англійської одночасно і нічого встиг і там і там...не шукайте проблем на свою 5 точку
Коментувати
Павло Козинець
я вас прошу одумайтесь !!!! це нереально: 23 Хімія, а 25 Біологія !!! хто ж вас лікувати буде ??? поверніть все як було !!! це, напевно, думка 100 тис. абітурієнтів, не тільки моя !!!
Юлія
Підтримую....адже для нас це трошки нереально
Павло
Якщо ви не готуєтеся, то кілька днів вам не допоможуть
Олеся
При чому тут "кілька днів не допоможуть". Такі зміни в даті проведення незручні! Всі вже настроїлись на 16, розпланували час. Мене особисто така ситуація не порадувала.
Коментувати
Ігор
Давайте писать народу реальные причины переноса дат ЗНО - не думайте, что люди тупые
анатолий иванович
Верните все, как было!!!!!!!!!! Печатайте быстрее тесты- в 2-3-4 смены!!! Не издевайтесь над будущими медиками, им и так сложнее всех(имею ввиду будущую учебу)
Жека
Знаю, що не по темі, але чи буде при вступі цього року враховуватися бал за олімпіади та МАН?
Олексій
Для Жека: якщо приймуть закон "про вищу освіту2 у другому читанні, то не будуть. "3. Законопроектом не передбачаються додаткові бали за довузівську підготовку, перемогу в олімпіадах чи конкурсі-захисті наукових робіт системи МАН."
Невідомий
це не справедливо! адже, багато хто з учнів викладався на всі 100 відсотків! і тепер все відміняють, чому? чи вони цього не заслуговують?
Коментувати
олег
Та, то всі придмети змінено, а англійська як "найлегший предемет" залишається першою
Ілля
Для олег: Так, я теж не розумію. Завдання з англійською мови це майже один переклад, нема завдань на граматику, так навіть не цікаво)
Коментувати
Ilonka
Думайте про дітей впершу чергу та їх здоров’я
Ilonka
Я думаю ви хоть раз подумаете про дійте и зміните дати проведення ЗНО ци предметів
Ilonka
Я думаю ви хоть раз подумаете про дійте и зміните дати проведення ЗНО цих предметів
Коментувати
Віктор Шпаченко
Між іноземною і українською, математикою та географією теж один день. Нічого страшного в цьому немає.
б
Ми усі люди і ми повинні розуміти, що склавшася ситуація в останній час вимагає таких жахливих умов! До цього потрібно віднестись з розумінням! Ви усі, хто здає ці предмети будете в однакових умова - тому рейтингоаі бали, що були б такі і залишатьмя, а всупить най сильніший! А ті хто тут переживає то вви просто не впевнені в собі
учитель
Для б: Надо перестать говорить о сложной ситуации каждый год!! ТО Реформы, то Евро, то Майдан! Не меняют правила игры во время игры! Чиновники МОН забывают что мы работаем с детьми, а не роботами. Надо прекратить проводить психологические эксперименты над детьми!!!
Коментувати
Віта
Поверніть все на місце. І так медики майбутні здають чи не найважче зно , та ще й один день між ними? Ви що зовсім того?
Влад
Для Віта: Я майбутній медик здаю біологію і фізику раніше як раз був один день різниці тепер усе добре, радий що не здаю хімію
антон
Для Влад: зря не здаешь химию.в вузе будет сложно, если плохо ее знаешь
Коментувати
Кристина
Что это за маразм устраивать 2 экзамена практически сразу с промежутком в один день??Они что не понимают, что те, кто сдает биологию, сдают и химию?!
Влад
Для Кристина: Я, наприклад, здаю біологію і фізику і раніше був 1 день різниці, а тепер нормально добре що хімію не здаю так що не хвилюйтесь все нормально
Коментувати
Ілонка
Просимо вам повернути все назад і нарешті вже почати думати про дітей, а не тільки на словах.
Марина
я звісно все розумію, але тероризувати нас цими змінами це не діло пришвидчіть друкування ще в запасі 2 місяці, я не розумію так говорять ніби, всі українці пишуть зно залиште, як було! скільки можна! подумайте про нас - випускників, у нас і так напружений час зараз, ще й ця ситуація в Україні!
Светлана
А у нас в министерстве разве думают о выпускниках! Мало того, что "терзают" всех этими балами аттестата, теперь с биологией. Почти все абитуриенты, поступающие в медицинский и биологический сдают химию и биологию. Я понимаю, что нужно готовиться к тестам заранее но свё-таки перерым между тестами 1 день очень тяжело и морально, и физически. Я надеюсь, что наши обсуждения читают люди, которые имеют "выход" к работникам министерства, и выполнят моё ( и не только моё) пожелание и пересмотрят даты. Спасибо.
Ілонка
Шановні, а ви про дітей подумали? Той хто здає Хімію і Біологію у них перерив 1 день - це нормально? Це ж діти, а не роботи, просимо вам змінити дні
Оля Грищенко
Для Ілонка: цілком підтримую Вашу думку
Марія
Я також з вами згодна
Ekaterina Zemlyanaya
цілковито згодна з думкою Ілони!!
Коментувати