ЗНО-2014: УЦОЯО отримав фінансування

Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук заявив, що тестування відбудеться, незважаючи на всі існуючі загрози

ЗНО-2014: УЦОЯО отримав фінансування

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив про отримання фінансування з Державного казначейства. Про це він написав у своїй сторінці у Facebook.

"Ми отримали фінансування із Держказначейства у повному обсязі, так як це і передбачалося кошторисом станом на 1 квітня. Тепер маємо змогу розрахуватися з минулорічними боргами, включити телефони, вивезти (вибачте) сміття, оголосити тендери на закупівлю послуг із охорони і доставки тестів до пунктів тестування...", - зазначив директор УЦОЯО.

"Але головне те, що цим Уряд заявив про безумовну підтримку ЗНО. Це вселяє надію", - наголосив Ігор Лікарчук.

Він також повідомив, що на прохання УЦОЯО про допомогу відгукнувся Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України".

"Сьогодні ми підписали з Фондом угоди, за якими він закупить витратні матеріали та запасні частини, що дасть можливість відновити друк тестів. Дуже сподіваємося, що у найближчі дні ці закупівлі будуть зроблені. Маємо щиро дякувати Фонду", - зазначив Лікарчук.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти відкинув можливість зриву ЗНО.

"Про це й мови бути не може. Тестування відбудеться, незважаючи на всі існуючі загрози", - наголосив Лікарчук.

Він також повідомив, що ніяких змін у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році не передбачено.

Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 червня тестуванням з іноземних мов.

Освіта.ua
10.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Выпускник 2014
Здравствуйте,у меня такой вопрос:в случае если Донбасс отсоединиться к России,как поступать в Донецкий институт?
Grisha
Кто его знает что будет дальше в этой стране.Может так же как и в Крыму если произойдет тот же сценарий,то будут писать ЗНО в других регионах Украины.Никто не исключает и возможность срыва.
Anastassia
Быть может, кто-нибудь знает, когда появится информация о местах проведения тестов?
DOCENT
Для Anastassia: Український центр оцінювання якості освіти не пізніше ніж ЗА ТРИ ТИЖНІ до дати проведення першого тестування інформує абітурієнтів про місце та час проходження зовнішнього оцінювання. Інформування здійснюється у формі запрошень-перепусток для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, що розсилаються абітурієнтам поштовими відправленнями за місцем їхнього постійного проживання. Запрошення-перепустки також розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів, створених на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Anastassia
Спасибо =)
Коментувати
Anastassia
12 - отлично; 60 - плохо.
випуск
Для Anastassia: Краще 12. Сказав новий міністр про 12, значить треба дотримуватися слова. Ця вступна кампанія доведе ефективність саме 12 балів. У разі необхідності коригування до 24,36,60 та ін. оголосити про це треба буде не пізніше першого семестру. Хоча на мою думку, слід враховувати бал атестату лише у випадку, коли на одне бюджетне місце претендують 2 чи більше вступника з однаковою сумою балів ЗНО.
Anastassia
Шанс на поступление в хороший ВУЗ должны иметь все абитуриенты, а не только "раздутые" школами отличники. Поэтому 12 -ти бальная система - самое оно. Человек надеется только на свои знания. Если честно, меня немного шокировала масса мнимых отличников и медалистов. Столько возмущений было....Ты же знаешь все. Зачем переживать-то? Даже одного балла хватит, чтобы определить, кто проходит на бюджет, а кто...
Коментувати
DOCENT
Добре те, що добре завершується.
DOCENT
Для DOCENT: Як на мене, залишилась загроза зриву ЗНО через витік інформації про зміст тестів. Джерелом витоку можуть бути колишні працівники центру, що були недавно звільнені
випуск
Громадяни, все ж таки, як оцінюватимуть атестат?
DOCENT
Є різні думки. Може 12 може 60. Ще треба почекати доки підпишуть наказ про зміни до Умов прийому 2014
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!