Завершено проведення пробного ЗНО-2014

Цього року абітурієнти мають можливість отримати результат пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів

Завершено проведення пробного ЗНО-2014

У суботу 29 березня проведено другу сесію пробного зовнішнього незалежного оцінювання, у ході якої абітурієнти могли скласти пробний тест з математики, історії України, біології, географії або світової літератури.

Усього під час двох сесій пробного тестування абітурієнти мали можливість скласти два тести (по одному у кожну сесію) з переліку навчальних предметів, що включені до програми проведення ЗНО у 2014 році.

Пробне зовнішнє оцінювання було проведено з дотриманням процедур, що наближені до технології складання тестів, які відбудуться у червні цього року. Окрім навчальних навичок, пробне тестування дозволяє абітурієнтам отримати психологічний досвід участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Участь у тестуванні є добровільною. Вартість пробного ЗНО з одного предмета цього року складала 89 грн.

За повідомленнями регіональних центрів оцінювання якості освіти явка абітурієнтів на пункти тестування склала більше 90 %.

Також пробне тестування було проведено на території АР Крим. За повідомленням Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти на півострові працювало 16 пунктів пробного тестування. Загалом участь у пробному ЗНО в АРК та Севастополі взяв 1621 абітурієнт. У Севастополі пункти тестування відвідали 406 абітурієнтів, що складає 71,35 % від загальної кількості зареєстрованих у місті. На інший території Криму пункти тестування відвідали 1215 абітурієнтів, що складає 50,58 % від кількості зареєстрованих.

Учасники пробного тестування мають можливість отримати свій результат за шкалою 100-200-балів. Для отримання результату необхідно перенести відповіді з паперового бланку, заповненого під час тестування до електронного. Відповідний сервіс мають сторінки "Особистий кабінет" на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 червня тестуванням з іноземних мов.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Освіта.ua
29.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Cыч
Для ЗНО нужна хорошая подготовка.Удачи ребята.
Verpail
Мой друг неуспел на пробник, пришлось дома проходить.
Виктория
Я возмущена тем,что на химию нет даже листочка на черновик!Это же бред!Зачем мне на биологию целый лист,где максимум одна задача ,которою я в уме могу сделать!А в химии расчеты,тем более умножения и деления в столбик(т.к без калькулятора)!Я знаю так все года было,но это же брееддд!
Андрей
Для Виктория: Полностью согласен с вами. меня тоже интересует этот вопрос.... Так как делать расчеты по химии между заданиями не удобно.
Коментувати