Провести ЗНО в Криму неможливо, - Лікарчук

Існуюча технологія зовнішнього оцінювання не дозволяє провести тестування в умовах, що склалися у Криму

Провести ЗНО в Криму неможливо, - Лікарчук

В нинішніх умовах проводити зовнішнє незалежне оцінювання в Криму неможливо. Про це на засіданні комітету Верховної Ради з питань освіти і науки заявив новий директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, повідомляє Українська правда.

За словами Лікарчука, у Криму для участі у ЗНО зареєструвалося 14 тис. 404 особи, у Севастополі - 2 тис. 539 осіб.

"За існуючою технологією і в тих умовах, що склалися у Криму, на території Автономної Республіки Крим зовнішнє оцінювання провести неможливо", - сказав він.

Директор УЦОЯО також підкреслив, що надійшла інформація про те, що Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти був націоналізований новою владою.

Водночас він повідомив, що для кримських абітурієнтів буде подовжено час реєстрації для участі в ЗНО.

"Так, вони (абітурієнти) матимуть ще час... Ми готові розглядати реєстрацію до кінця травня", - сказав він.

За його даними, станом на 26 березня з майже 17 тисяч зареєстрованих в Криму і Севастополі абітурієнтів лише 131 особа пройшла додаткову реєстрацію на материковій частині України.

Також Лікарчук допускає, що абітурієнти з Криму зможуть скласти зовнішнє незалежне тестування під час додаткової сесії.

"Для абітурієнтів, які зареєструвалися в Криму, ми можемо провести зовнішнє оцінювання на додатковій сесії... на базі тих університетів, в які вони подаватимуть документи на материковій частині України", - сказав він.

Водночас Лікарчук уточнив, що для проведення додаткової сесії для абітурієнтів з Криму знадобиться додаткове фінансування.

Як відомо, 25 березня Ігор Лікарчук очолив Український центр оцінюванням якості освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів. Додаткова сесія ЗНО буде проведена у період з 4 до 11 липня.

Освіта.ua
26.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olya Bilinskaya
Це дуже неприємна новина для всіх абітурієнтів. Але я тут шукала інформацію про альтернативні види освіти, і знайшла курси онлайн-освіти в найкращих вузах світу:http://znoclub.com/jak-rozpochati/347-kurs-coursera-nadae-ukrajinskim-studentam-novi-mozhlivosti-navchannya-on-line.html
Абитуриент
Как поменять пункты сдачи? Или нужно регистрироваться полностью заново, отправлять документы и т.д.?
Марина
Для Абитуриент: Следует заново отправить все документы в тот региональный центр, который отвечает за город, где вы хотите сдавать ЗНО. Отправить нужно вместе с сертификатом ЗНО. При этом в заявлении указывайте адрес (в том городе, где вы будете сдавать ЗНО). Туда и придет новый сертификат.
Vitya
"(в том городе, где вы будете сдавать ЗНО)Туда и придет новый сертификат." - как узнать этот город
Коментувати
..
извините, но пз*ц бл*ть!!